„Salūnas“ iš konkurso „Norim kilt“ grįžo su pergale

stokuviene salunas noriu kiltKlaipėdos žvejų rūmuose įvyko 10-tasis šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio – konkurso „Norim kilt 2015“ Vakarų Lietuvos atrankinis turas.

Parodyti, ką išmoko, panoro 25 šokių kolektyvai, tarp jų – ir „Salūnas“ iš Šilutės (vadovė Reminta Stoškuvienė). Šiemet „Salūnas“, pop šokio kategorijoje pademonstravęs šokį „Fun party“, iškovojo kelialapį į finalą Vilniuje, kuris vyks gegužės mėnesį.

Festivalį „Norim kilt“ nuo 2000 metų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“. Jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop ir gatvės šokių kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose atrinkti geriausi modernaus, šou, pop, gatvės ir charakterinio šokių kolektyvai patenka į finalą, atrankiniai turai vyksta Šiauliuose, Marijampolėje, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Organizatoriai siekia, kad kuo daugiau kolektyvų – ir jau žinomų, ir tik pradedančių – pasirodytų didžiosiose scenose, pasidalytų patirtimi su kolegomis. Siekiama ir populiarinti šiuolaikinius šokius tarp jaunuomenės, aktyvinti vaikų ir jaunimo masinį kultūrinį gyvenimą. Šis kasmetinis festivalis garsėja dalyvaujančių kolektyvų skaičiumi ir žiūrovų susidomėjimu vaikų ir jaunimo šokiais.

„Laimėti visada smagu, ypač tokiuose dideliuose konkursuose kaip „Norim kilt“. Džiaugiamės, kad mus pastebėjo žmonės iš šokio pasaulio – mums tai labai malonu“, – sakė „Salūno“ vadovė Reminta.