„Salūnas” iš Panevėžio grįžo su taurėmis

salunas konkursas_panevezyjePanevėžyje vyko IV tarptautinis šokių konkursas „Christmas Stars”, kurį organizavo Panevėžio „Meno ir ugdymo studija”.

Didžiulėje kino teatro „Garsas” arenoje rungėsi Lietuvos ir Latvijos miestų įvairaus amžiaus ir įvairių šokio žanrų kolektyvai: gatvės, šou, klasikos bei modernaus šokio.

Šokių klubo „Salūnas” (vadovė Reminta Stoškuvienė ) šokėjams geriausiai sekėsi rungtis pop ir šou stiliaus kategorijose. Su gražuolėmis laureatų taurėmis iškovoję pirmąsias vietas namo grįžo „Salūno” mažiausiųjų grupė „Salūniukai”, sušokę šokį „Linksmasis vakarėlis”. Šioje grupėje buvo net 22 šokių kolektyvai, o laureatų taures iškovojo tik 6 daugiausia balų surinkę kolektyvai. Paauglių grupei  už šokį „Passengers” taip pat atiteko laureatų taurė. Dar vienai „Salūno” vaikų grupei už šokį „Crazy Friday” įteiktas 1-osios vietos diplomas ir medaliai.

„Baigėme šiuos metus su gerais įvertinimais ir laimėjimais, buvome pastebėti, todėl esame labai laimingi. Kalėdos – svajonių išsipildymo metas, tad linkiu gražių, šoklių ir kūrybingų ateinančių metų savo šokėjams, jų tėveliams ir visiems, kurie mumis tiki”, – kalbėjo vadovė Reminta.