„Salūnas“ parsivežė 4 apdovanojimus

 

salunas F1Kovo 16 – 17 dienomis antrą kartą Kėdainiuose vyko tarptautinis šokių konkursas „SHOCK“. Dvi dienas vykusioje šokių fiestoje dalyvavo 3000 šokėjų, varžėsi įvairaus amžiaus, meistriškumo bei stilių kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Geriausieji buvo įvertinti taurėmis, medaliais, atminimo dovanomis.

„SHOCK“ konkurso tikslas – tobulinti ir ugdyti saviraišką, nepriklausomai nuo pasirinkto šokio stiliaus, skatinti sceninio meistriškumo augimą.

„Tarptautiniame šokių čempionate, į kurį suvažiuoja šokių kolektyvai iš visos Europos, dalyvavome jau antrą kartą. Nepabijojome ir džiaugiamės savo darbu, pasiruošimu ir pasiekimais“ kalbėjo vadovė Reminta Stoškuvienė. Ji negailėjo pagyrų savo šokėjams ir neslėpė, kad džiaugiasi jų pasiekimais.

„Salūno“ šokėjai varžėsi POP šokių kategorijoje „Children“ ir „Junior“ grupėse. Pasirodymas pavyko, visos grupės apdovanotos nugalėtojų taurėmis.

Mažiausieji „Salūniukai“ (Žibų pradinė mokykla) savo amžiaus grupėje iškovojo 2 vietos taurę bei medalius. „Children“ grupė laimėjo 3 vietą, o vyriausieji „Junior“ šokėjai už abu šokius apdovanoti 3 ir 1 vietos taurėmis.