„Salūnas“ toliau džiugina laimėjimais

F saluniukaiIš konkurso į konkursą, – taip norėtųsi pradėti pasakojimą apie Šilutės šokių klubą „Salūnas“, kuriam vadovauja energingoji Reminta Stoškuvienė. Vos grįžę iš vieno konkurso ir savaitę repetavę salūniečiai jau dalyvauja kitame.

Balandžio 14 d. keturios „Salūno“ grupės dalyvavo šokio festivalyje – konkurse „Space“, iš kur grįžo su plačiom šypsenom: jie buvo geriausi!

Šokio festivalis „Space“ organizuojamas jau antrą kartą, atsiliepimai apie festivalį labai geri. Šokėjai visus džiugino savo šokiais bei įkvepiančia atmosfera, o kompetentinga komisija šokėjus vertino atviru balsavimu, kas pasak pačių šokėjų, jiems labai patiko.

Šis konkursas skirtas įvairaus amžiaus grupėms ir vienija skirtingų šokio stilių mėgėjus bei profesionalus. „Salūno“ šokėjai įrodė, kad įtemptos treniruotės, vadovės bei pačių vaikų atsidavimas šokiui leidžia džiaugtis aukštais pasiekimais. Konkurse iškovotos net keturios I vietos taurės bei nominacija „Energingiausias“ už šokį „Party time“.

Žibų pradinės mokyklos „Salūniukai“ gavo aukščiausią įvertinimą šokdami „Quenn mirrors“. Ši mažiausių šokėjų grupė šiemet yra pirmųjų vietų kolekcionieriai.

Vyresniųjų grupė „Salūnas junior“, dar pernai buvę pradinukai ir jau šiemet išsibarstę į skirtingas mokyklas, vis tiek grįžo tęsti šokių pas vadovę R.Stoškuvienę. Jų šokis „Party time“ prieš tai vykusiame konkurse užėmė II vietą, bet Vilniuje vykusiame „Space“ festivalyje vaikai padirbėjo iš peties. Tai pastebėjo ne tik vadovė, bet ir komisija, kuri skyrė jiems I vietą bei jų šokiui „Party time“  buvo įsteigta speciali nominacija „Energingiausias“.

„Salūno“ 1 ir 2 grupės – vyriausieji, su patirtimi ir su nemažu šokio žinių bei apdovanojimų bagažu. Jie taip pat džiaugėsi pirmųjų vietų taurėmis bei medaliais už šokius „Pasengers“ ir „Fire“.

Pasak R.Stoškuvienės, komisijai atvirai balsuojant ne tik pačiai riedėjo ašaros, bet ir vaikai netramdė džiaugsmo ašarų. Smagu, kai sunkus darbas įvertinamas aukščiausiu rezultatu.