„Salūniukai“ – šokių konkursų nugalėtojai

salunas norim_kilt_finalasGražią dovaną savo mamytėms Motinos dienos proga įteikė mažųjų „Salūno“ šokėjų grupė „Salūniukai“ (vadovė Reminta Stoškuvienė): jie laimėjo didžiulę 1 vietą respublikiniame šokių konkurse „Augantys talentai 2017“.

O po savaitės šalies šokių festivalio „Norim kilt 2017“ finale dvi „Salūno“ šokėjų grupės apdovanotos aukso ir sidabro taurėmis.
Konkursas „Augantys talentai“ vyko gegužės 6 d. Džiaugtis „Salūniukams“ tikrai buvo kuo: įveikę savo varžovus pop šokio kategorijoje, jie laimėjo 1-osios vietos taurę ir medalius. Be to, kiekvienam dalyviui skirtos ir rėmėjų dovanos: apsilankymai Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje ir saldžios dovanėlės.

Gegužės 13 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje vyko XI šalies šokių festivalio „Norim kilt 2017“ finalas. Tai vienas iš didžiausių Lietuvos vaikų ir jaunimo šokių festivalis – konkursas. Jame dalyvauja Lietuvos kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio šokio, šou šokio, pop šokio, charakterinio ir gatvės šokio kategorijų kompozicijas.

Atrankos turuose, vykstančiuose visoje Lietuvoje, atrinkti geriausi šokių kolektyvai patenka į festivalio finalą.

Šilutės šokių klubo „Salūnas“ vaikų ir paauglių grupių trys šokiai atrankiniame ture įvertinti puikiai, ir šilutiškiai juos parodė festivalio „Norim kilt 2017“ finale Vilniuje.

„Ta diena buvo pati nuostabiausia, nes „Salūnas“ iškovojo net dvi laimėtojų taures“, – po finalinių pasirodymų sakė šokėjai. Vaikų amžiaus grupėje jie laimėjo II vietos sidabrinę taurę už šokį „Crazy Friday“, o paauglių amžiaus grupėje „Salūno“ šokėjams atiteko IV vieta už šokį „In the dark“ ir auksinė I vietos taurė už šokį „Passengers“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis, saldumynais  ir medaliais.

„Svarbiausia, kad mūsų visų darbas buvo įvertintas. Džiaugsmas netilpo viduje…“, – apie kolektyvo emocijas kalbėjo vadovė Reminta.