„Salūno“ laimėjimai tarptautiniame šokių konkurse

salunas konkursas_kedainiuose„SHoCK 2018“ – tai tarptautinis šokių konkursas, vykstantis pačiame Lietuvos centre – Kėdainiuose, vienoje naujausių ir moderniausių arenų Lietuvoje.

Įvairaus amžiaus bei stilių kolektyvai kovo 17 d. varžėsi pradedančiųjų ir pažengusiųjų kategorijose, tobulino ir ugdė šokio saviraišką, nepriklausomai nuo pasirinkto šokio stiliaus. Šokėjai varžėsi Pop, Show, Classical, Latino, Street, Folk dance šokių kategorijose.

Šis konkursas, organizuojamas Kėdainių krašto bendruomenei ir svečiams pirmą kartą, ir jau sulaukė nepaprastai didelio dalyvių susidomėjimo. Suvažiavo beveik 2000 dalyvių iš Lietuvos Lenkijos, Estijos, Baltarusijos, Latvijos. Konkurse dalyvavo vaikai ir jaunimas nuo 7 iki 25 metų amžiaus, aštuoniose kategorijose varžėsi per 120 kolektyvų. Geriausieji buvo įvertinti taurėmis, medaliais, atminimo dovanomis.

Sėkmė konkurse lydėjo ir Šilutės šokių klubo „Salūnas“ mažiausiųjų grupę „Salūniukai“ (vadovė Reminta Stoškuvienė) iš Žibų pradinės mokyklos. Mažieji salūniukai iškovojo II vietos taurę ir medalius. Sėkmė, patirti įspūdžiai tapo dar didesniu stimulu siekti rezultatų ir dalyvauti konkursuose.