„Salūno“ pergalės tarptautiniame čempionate

1 Stoskuviene SalunasSuteikti galimybę parodyti save, išrinkti geriausius šokių kolektyvus atskirose kategorijose vasario 28 d. sukvietė tarptautinis šokių čempionatas „Euro dance 2015“, kuris vyko Panevėžyje.

Čempionate dalyvavo geriausios Lietuvos šokių grupės ir kolektyvai, televizijos projektų laimėtojai, taip pat aukščiausio lygio šokių konkursų dalyviai ir laimėtojai iš Latvijos, Baltarusijos, Vokietijos. Visus dalyvius vertino komisijos nariai iš užsienio.
Šilutės šokių kolektyvo „Salūno“ dvi grupės pasirodė „Pop dance“ stiliaus jaunių ir Juniors grupėse.

Kiekvienoje amžiaus ir stiliaus grupėje paskelbti 6 vietų laimėtojai pagal surinktų balų skaičių. I, II, ir III vietos laimėtojai apdovanoti taurėmis.

Šokių kolektyvas „Salūnas“ (vadovės Reminta Stoškuvienė ir Živilė Bartkienė) festivalyje dalyvavo pirmą kartą ir grįžo su apdovanojimais. Vaikų grupės šokis „Fun party“ jaunių  grupėje laimėjo III vietos taurę, o merginų grupės šokis „Po atviru dangumi“ Juniors  grupėje iškovojo I vietos taurę.

Šokis – „kietas“ gyvenimo būdas. Rezultatų pasiekia tik tie, kurie šokį pamilsta ir skiria jam daug laiko. Vadovė Reminta dėkoja šokėjų tėveliams už jų nuolatinę paramą ir džiaugiasi, kad vaikų širdyse yra vietos ir šokiui.