„Salūno“ pergalės tarptautiniame konkurse „Baltic Amber Suwalki 2017“

Baltic amber_2Lapkričio 19 d. šokių klubo „Salūnas“ šokėjai su vadove Reminta Stoškuviene vyko į Lenkiją, į Suvalkus, kur dalyvavo tarptautinių šokių festivalyje – konkurse „Baltic Amber Suwalki 2017“.

Šiais metais į Suvalkų kultūros centrą atvažiavo virš 200 šokių kolektyvų iš įvairių šalių, tad tai buvo išties puošnus renginys, kuriame buvo galima pamatyti įvairių šokių stilių pasirodymus. Nors lauke buvo šaltoka ir lijo, bet scenoje atmosfera buvo karšta nuo įspūdingų pasirodymų.

Pirmą kartą konkurse dalyvavusius „Salūno“ šokėjus lydėjo sėkmė. Vaikų amžiaus grupė „Salūniukai“ iš Žibų pradinės mokyklos už šokį „Linksmasis vakarėlis“ iškovojo I vietos laimėjimą, „Salūno“ paauglių grupei taip pat atiteko I vieta.

Iš visų dalyvavusių konkurse kolektyvų buvo atrinkti 8 šokiai, su kuriais kolektyvai pakviesti į dar vieną tarptautinį festivalį pavasarį. Tarp tų 8 geriausiųjų – ir „Salūno“ paauglių grupės šokis „Passengers“. II vieta atiteko dar vienai „Salūno“ vaikų grupei už šokį „Crazy Friday“.

Salūniukai išbandė ne tik tarptautinę sceną, bet ir kitus festivalio dalyviams pasiūlytus malonumus, maudynes Suvalkų vandens parke. Sėkmė, patirti įspūdžiai išliks ilgam ir tapo dar didesniu stimulu siekti rezultatų ir dalyvauti konkursuose.