„Šamai“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

samai silale„Šilutės šamai“ Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybose Žalgirio sporto draugijos taurei laimėti iš viso jau sužaidė septynerias rungtynes, iš kurių šešias laimėjo ir tik vienose patyrė pralaimėjimą.

Paskutinėse rungtynėse šilališkius „Šamai“ įveikė vos vienu tašku 72:71, o „Olimpo“ krepšininkams pasipriešinti nepavyko – „Šamams“ teko pripažinti plungiškių pranašumą rezultatu 63:73.

Svečiuose – šilališkiai

Lapkričio 11 dieną „Šilutės šamai“ sulaukė šilališkių. Šių komandų susitikimas buvo lyg linksmieji kalneliai: tai šilutiškiai pabėga gan ženklia persvara, tai leidžia šilutiškiams vėl pasivyti. Toks banguotas žaidimas vos nesibaigė šilutiškių pralaimėjimu.

Pirmąjį kėlinį komandos žaidė apylygiai – vos dviem taškais pirmavo mūsiškiai (21:19), bet antrajame kėlinyje „Šamai“ sugebėjo pelnyti dvigubai daugiau taškų nei svečiai (28:14), tad šauniai išsiveržė į priekį – 49:33.

Trečiojo kėlinio scenarijus buvo panašus į pirmojo – komandos žaidė vienodai ir surinko 12:13 taškų. Bet ketvirtasis kėlinys privertė sunerimti tiek pačius „Šamų“ žaidėjus, tiek jų aistruolius. Šilališkiai, įgavę antrąjį kvėpavimą, ėmė tirpdyti gana didelį „Šamų“ pranašumą. Laimei, Jono Jauniaus vadovaujami „Šilutės šamai“ išplėšė pergalę, nesvarbu, kad šilališkius pranoko vos vienu tašku – 72:71.

Rezultatyviausias „Šamų“ komandoje buvo P.Jonikas, kuris komandai pelnė 32 taškus (5 tritaškiai). 12 taškų pelnė E.Pašilis, 7 – A. Misius, po 6 – G.Šimkus bei L.Gedvila.

Nuo „Olimpo“ – antausis

Lapkričio 18 d. „Šamai“, susitikę su Plungės „Olimpu“, pirmajame kėlinyje šauniai laikėsi – varžovams leido laimėti vos vienu tašku 17:18. Bet antrajame kėlinyje atrodė, kad kažkas sėdi ant lanko ir numušinėja šilutiškių kamuolius, kurie, atrodo, tuoj tuoj įkris, bet vis išsisuka iš lanko ir nepasiekia tikslo. Tad per 10 minučių „Šamai“ pelnė vos 9 taškus, o varžovai tuo tarpu sumetė 20. Tad prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė 28:38.

Trečiąjį kėlinį „Šamai“ laimėjo ir sušvelnino rezultatą iki 47:51, bet ketvirtame kėlinyje ir vėl vadžias į savo rankas perėmęs „Olimpas“ laimėjo 63:73. „Šilutės šamai“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą…

„Šamų“ komandoje vėl daugiausiai taškų pelnė P.Jonikas – 23, 14 – pelnė L.Gedvila, 8 – E.Pašilis ir po 5 – S.Grikšas bei P.Krėpšta.