„Šamai“ – Tauragės apskrities veteranų lygos čempionai

samai fŠilutės „Šamai“ triumfavo Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje Žalgirio taurei laimėti. Iš devynių dalyvavusių komandų, mūsiškiai puikiai pasirodė pusfinalyje bei finale įveikė stiprius varžovus iš Šilalės. Tai mūsų miesto komandos pirmieji aukso medaliai šioje lygoje! Pasak žaidėjų, kelias link čempionų titulo buvo nelegvas, bet išlietas prakaitas ir naujai atsiradusios raukšlės atsipirko – jie čempionai!

Pusfinaliai ir finalai vyko Raseiniuose. Pusfinaliai buvo žaidžiami balandžio 7-ąją, „Šamų varžovai buvo Kelmės „Kelmas“, ir jie įveikti rezultatu 91:68. Nors 3 kėlinius komandos žaidė apylygiai, bet trečiame kėlinyje mūsiškiai ženkliai išsiveržė į priekį (25:9) ir laimėjo kelialapį į finalą kovoti dėl pirmosios vietos.

Kitą dieną „Šamai“ susitiko su pusfinalyje laimėjusiu Šilalės „Autoniuku“, ir ši kova buvo nelengva tiek fiziškai, tiek emociškai. Pirmame kėlinyje komandos sumetė 29:20 taškų, šilutiškiai buvo priekyje. Antrasis kėlinys taip pat buvo mūsiškių naudai ir jie jau gerokai pirmavo – 51:34. Po ilgosios pertraukos šilališkiai atsigavo ir pradėjo taikliau atakuoti mūsiškių saugomą krepšį. Per 10 min. varžovai sumetė 14 taškų, o mūsiškiai vos 7.  Tai leido „Autoniukui“ priartėti prie mūsiškių.

Ketvirtajame lemiamame kėlinyje „Šamai“, vedami L.Ulevičiaus skynėsi pergalės link ir po finalinės sirenos džiaugėsi pergale, rezultatu 77:64. „Šamai“ Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygos Žalgirio taurei laimėti čempionai!

Finalinėse rungtynėse rezultatyviausi šilutiškių komandoje buvo L.Ulevičius 33, P.Jonikas 21, A.Stonis 5, J.Jaunius ir A.Šimkus po 4 taškus. Naudingiausiu šio sezono komandos žaidėju buvo išrinktas Petras Jonikas, o naudingiausiu finalinių rungtynių žaidėju tapo Laimas Ulevičius.