„Šamai“ vėl startavo Tauragės apskrities krepšinio veteranų lygoje

samai veteranu_krepsinisŠilutės vyrų krepšinio veteranų komanda „Šamai“ ir šiemet dalyvauja Tauragės apskrities veteranų krepšinio lygoje. Joje devynios komandos varžosi dėl 2017- 2018 metų Žalgirio sporto draugijos tautės.

Šilutės „Šamų“ komanda sužaidė jau trejas rungtynes, iš kurių dvejas laimėjo, o vienas pralaimėjo. Turnyrinėje lentelėje „Šamai“ dalijasi 3-6 vietas su kitų miestų komandomis.

Pirmos rungtynės – namuose

Trejose rungtynėse „Šamų“ komandoje žaidė: vadovas Jonas Jaunius, Petras Jonikas, Aivaras Misius, Darius Igaris, Egidijus Pašilis, Linas Gedvila, Laimis Ulevičius ir Gražvydas Grikšas.

Pirmieji „Šamų“ varžovai buvo Šilalės komanda „Autoniukas“. Pirmąjį kėlinį pirmavo mūsiškiai – 18:13. Antrajame kėlinyje svečių komandai sekėsi geriau atakuoti bei persverti rezultatą savo naudai 34:38.

Per trečiąjį kėlinį šilutiškiams nepavyko pelnyti net dviženklio skaičiaus – įmetė vos 9 taškus, tuo tarpu varžovai pelnė 16. Tad „Autoniukas“ dar labiau nutolo nuo „Šamų“ – 43:54.

Paskutiniame kėlinyje „Šamai“ susiėmė ir pelnė 27 taškus, o varžovai – tik 17. Bet tai vis tiek mūsiškiams neatnešė pergalės, teko pripažinti svečių pranašumą 68:71.

Rezultatyviausiai „Šamų“ komandoje žaidė A.Misius, pelnęs 19 taškų, komandos vadovas J.Jaunius pelnė 13 taškų, L.Gedvila – 12 ir D.Igaris –  po10.

Išvykoje – pergalė

Po kelių dienų „Šamai“ išvyko į Smalininkus, kur susitiko su „Veterano“ komanda. Pirmajame kėlinyje abiejų komandų žaidėjai demonstravo savo taiklumą: varžovai pelnė 20 taškų, mūsiškiai – trimis daugiau.

Antrajame kėlinyje „Šamai“ pelnė dvigubai daugiau taškų nei varžovai – 12:24, tad bendroje įskaitoje po dviejų kėlinių šilutiškiai jau šauniai pirmavo – 32:47.

Trečiasis kėlinys buvo apylygis 13:12, o ketvirtame kėlinyje geriau žaisti sekėsi šilutiškiams. Tad po finalinės sirenos paskelbta pirmoji „Šamų“ pergalė – 59:80.

Išvykoje rezultatyviausi buvo L.Ulevičius – 16 tšk., L.Gedvila – 12 tšk., E.Pašilis – 12 tšk. ir A.Misius – 11 tšk.

Svečiai išlydėti be pergalės

Trečiąsias rungtynes Šilutės „Šamai“ namuose žaidė su Tauragės „LEO ir ko“ komanda. Pirmuosius du kėlinius komandos apylygiai atakavo ir pasiekė rezultatą 27:30 – pirmavo Tauragės krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos „Šamų“ krepšininkai pradėjo agresyviau pulti varžovų saugomą krepšį bei pelnyti taškus. Varžovai taip pat nesnaudė, bet rezultatyviais metimais nepasižymėjo. Tad trečiajame kėlinyje varžovai pelnė vos 7 taškus, „Šamai“ – 17 taškų ir aplenkė tauragiškius 44:37.

Ketvirtasis kėlinys veteranams kainavo nemažai jėgų, bet po atkaklios kovos antrąją pergalę šventė „Šamų“ komanda – 62:59.

Šiose rungtynėse taiklia ranka pasižymėjo šilutiškiai L.Ulevičius –  21 tšk., P.Jonikas – 17 tšk. L.Gedvila – 13 tšk. ir A.Misius – 7 tšk.