„Šamų“ pirmoji pergalė 50+ grupėje

krepsinis samai F1Šilutės veteranų komanda „Šamai“ amžiaus grupėje 50+ iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Nepameluosiu pasakiusi, kad tai jie padarė visai nesunkiai. Gal 2012 metai mūsiškiams bus geresni nei praėjusieji ir jie dažniau pradės jausti pergalės skonį, o ne pralaimėjimo kartėlį?..

Sekmadienį Jono Jauniaus vadovaujama Šilutės „Šamų“ komanda namuose susitiko su Radviliškio „Žėručio“ veteranų komanda. Dar niekada nebuvo taip gera stebėti būtent šios „Šamų“ amžiaus grupės komandos žaidimą. Greiti ir įsiutę – taip galėčiau šįkart juos pavadinti. krepsinis samai F3

Per visas varžybas mūsiškiai prasižengė maždaug trigubai daugiau nei varžovai. Bet net ir tai neleido svečiams iš Radviliškio laimėti. Mūsiškiai juos įveikė 74:49 ir tai buvo pirmoji „Šamų 50+“ pergalė.

Daugiausia tądien taškų pelnė A.Valaitis – 17, po 16 taškų komandai pelnė A.Rauluševičius ir V.Baltuška.

Iškart po veteranų 50+ rungtynių į krepšinio aikštelę apšilti rinkosi Šilutės „Šamai 40+“ bei Panevėžio „Alaus mėgėjai“.

Mūsiškių panevėžiečiai nepasigailėjo – sutriuškino rezultatu 50:84. Šilutiškiams nepadėjo ir Laimio Ulevičiaus keturi tritaškiai. Šis žaidėjas komandai pelnė daugiausiai taškų – 18. Antras pagal naudingumą buvo Petras Nausėdas – 10 jo mestų metimų pasiekė tikslą.