Sankryžoje mopedas partrenkė merginą

Vakar Šilutėje, Darbininkų ir E. Kanto gatvių sankryžoje mopedu „Derbi“ važiavęs 18 m. jaunuolis nepraleido, galbūt pėsčiųjų perėja ėjusios to paties amžiaus merginos ir ją partrenkė. Abu eismo dalyviai pristatyti į gydymo įstaigą.

Atėjus pavasariui į gatves išvažiuoja vis daugiau motorinių dviračių transporto priemonių. Mopedai ir motociklai dažniausiai yra itin patraukli transporto priemonė paaugliams, todėl dauguma eismo įvykių nutinka dėl nemokėjimo adekvačiai įvertinti oro sąlygų, kelio dangos, eismo taisyklių neišmanymo. Vakar, kovo 17 d., apie 17.00 val. Šilutėje, Darbininkų ir E. Kanto gatvių sankryžoje, įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo sužaloti du nepilnamečiai.

Jaunuolis, gim. 2003 m., vairuodamas mopedą „Derbi“, nepraleido galimai per pėsčiųjų perėją ėjusios merginos, gim. 2003 m., ir ją partrenkė. Abu eismo dalyviai dėl patirtų sužalojimų buvo skubiai išgabenti į gydymo įstaigą.

Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. Motorinių dviračių transporto priemonių vairuotojams primename, kad už Kelių eismo taisyklių pažeidimus taikoma numatyta atsakomybė.

Vairuoti mopedus, motociklus, triračius ir visų rūšių keturračius su vasarinėmis padangomis yra draudžiama gruodžio-vasario mėn., bet leidžiama nuo kovo 1 d. iki lapkričio 30 d., jeigu važiuojamoji dalis – be sniego ir ledo. Kol kas dar gamta pasiūlo ir sniego, ir lietaus.

Neskubėkite džiaugtis pavasariu, būkite atsargūs ir nepamirškite saugumo reikalavimų.

Supraskime, jog kelyje esame ne vieni!

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė