Šaškių turnyre B. Bagočius – trečias

Šilutės rajono šaškininkai dalyvavo šaškių turnyre Milašaičių k. (Plungės r.) bendruomenės „Sruoja“ taurei laimėti, kuris buvo skirtas bendruomenės 20-čiui. Daugkartinis Šilutės rajono šaškių čempionas Benediktas Bagočius užėmė III vietą.

B. Bagočius (kairėje) užėmė trečią vietą.

Turnyre dalyvavo 30 šios sporto šakos mėgėjų iš Kretingos, Pakruojo, Telšių, Klaipėdos r., Šilutės, Plungės, Rietavo, Stalgėnų, Platelių, Milašaičių, Švėkšnos, Rusnės ir Dituvos.

Šilutės garbę gynė šilutiškiai B. Bagočius, R. Šimanauskas, A. Dulinskas ir Kristina Križanauskaitė, švėkšniškis Domas Girčius bei rusniškis Voitechas Deniušas.

Milašaičių bendruomenės „Sruoja“ taurės laimėtoju tapo dituviškis (Klaipėdos r.)  Modestas Klimas, surinkęs 7,5 taško. II vietą iškovojo kretingiškis Mindaugas Žilinskis – 6,5, III vietoje liko šilutiškis B. Bagočius – 6 taškai.

D. Girčius – 8 vieta, 5,5 tšk., V. Deniušas – 12 vieta, 5 tšk., R. Šimanauskas – 23, 4 tšk. ir K. Križanauskaitė – 30 vieta, 1 tšk.