Saugiškiai sako: „Mums jūra iki kelių“

Saugu P1200149„Mums jūra iki kelių,/ Mes bėgame basi./ Ir mums nešąla kojos,/ Mes esame tvirti“, – tai stovyklos „Mums jūra iki kelių 2013“ šūkis. Stovykloje, vykusioje Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje, ilsėjosi 35 1-5 klasių mokiniai.

Projekto vadovė buvo socialinė pedagogė Lina Beržinienė. Projektą vykdyti padėjo mokytojos Rita Pečiulienė, Julija Jauniuvienė, Danguolė Savickienė, Danguolė Kurienė, specialioji pedagogė Kristina Stonytė, logopedė Jūratė Karpauskienė.

Stovyklos dalyviai sukūrė taisykles, pasižadėjo jų laikysis. Pagrindinė taisyklė – daug šypsokis ir būk draugiškas.

Vaikų judrumas, noras būti pirmam – žavi, stebina ir skatina organizuoti kuo daugiau veiklų, kuriose jie galėtų save parodyti.

Vaikai dalyvavo linksmosiose estafetėse, išbandė rankos taiklumą, mesdami kankorėžius į medį. Taikliausi buvo mažieji stovyklos dalyviai.

Žaidimo „Linksmasis kiškiukas“ nugalėtoja – Justo G. komanda. Ji visiems nušluostė nosį komandiniu žaidimu.
Saviraiškos diena – lipdymas iš molio, plastilino. Čia gimė daug šedevrų, kuriais vėliau galėjo pasigrožėti ir patys stovyklautojai, ir mokyklos bendruomenė.

Kelionė į Ventės Ragą, marių platybė, švyturys, ornitologijos muziejus, paukščių žiedavimo stotis, Kintų didžioji tuja… Visa tai stovyklautojai aplankė.

Stovyklos uždarymo dieną stovyklautojai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis: vardiniais medaliais, knygomis, užrašų knygelėmis.