Saugiškiai saugojo gamtą linksmai

saugu mokykla gamtos akcija kintiskiaiSaugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje įvyko EKO chorų mūšis, kuris skatino saugoti gamtą linksmai ir išradingai. ECO chorų dalyviai savo įvaizdžiui sukurti panaudojo senus laikraščius, žurnalus, pirkinių maišelius, plastikinius butelius ir kitas nebenaudojamas žaliavas.

Neseniai per visą Lietuvą nuvilnijo „Darom“ akcija, kurios metu buvo surinkta daug antrinių žaliavų, šiukšlių. Jas mūšio dalyviai, pasitelkę vaizduotę, išmonę ir sumanumą, turėjo panaudoti, kurdami savo sceninį įvaizdį.saugu mokykla gamtos akcija

ECO chorų mūšyje kovėsi septyni Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos chorai ir Kintų vidurinės, Rusnės pagrindinės mokyklos mokinių tarybų chorai. Mūšio dalyviai ne tik išradingai naudojo antrines žaliavas, bet ir atskleidė muzikinius gabumus atlikdami lietuvių liaudies, šiuolaikinius kūrinius bei perkūrę garsių atlikėjų dainas.

Chorų pasirodymus ir sceninį įvaizdį vertino kompetentinga komisija ir „Pamario vakarų“ ekspertė Reminta Stoškuvienė. Ji balsingiausiems choro dalyviams įteikė dovanų.

Nereikėjo didelių ginčų ir svarstymų išrinkti ECO chorų mūšio nugalėtoją – tai Kintų vidurinės mokyklos mokinių tarybos choras. Stilingiausiu tapo Saugiškių 5 b klasės choras. Visi chorai buvo apdovanoti.