Saugiškiai vasarojo įdomiose kelionėse

saugu mikso_mokykls_stovykla_prie_jurosSaugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 17 mokinių penkias dienas pramogavo, keliavo, turistavo vasaros poilsio stovykloje „Ąžuolų paunksmėje 2017“.

Pirmoji stovyklautojų kelionė buvo į Kintus, kur mokiniai, lydimi mokytojų, žaidė, kepė dešreles ir džiaugėsi prasidėjusia vasara.

Antrą dieną vaikai išvyko į Klaipėdą. „Akropolio“ ledo arenoje jėgas išbandė ir tie, kurie galėtų save vadinti čiuožimo meistrais, ir tie, kurie pačiūžas buvo matę tik iš tolo. Už šią pramogą dėkojame Klaipėdos „Akropolio“ valdytojui Ovidijui Zibaliui. Paskui visi nuvažiavo į pajūrį – aplankė Olando kepurę, pasigrožėjo jūros bangomis, ieškojo gintaro.

Lietingą dieną stovyklos dalyviai laiką leido Šilutės sveikatingumo ir sporto centre „Oazis“. Baseinas, burbulinė vonia, pirtis ir ekstremalus pojūtis – šalto vandens pliūpsnis iš kibiro – už tą dovaną vaikai dėkingi „Oazio“ šeimininkui Mindaugui Vilkui.

Jėgas vaikai išbandė ir Taurų nuotykių parke. Kai kybai medyje, supranti, kad aplink tave daug palaikančių širdžių, daug balsų, kurie drąsina ir skatina judėti pirmyn ir nepasiduoti.

Paskutinę dieną mokiniai pramogavo Šilutės boulingo klube, kur skanavo picas, gardžius gėrimus ir išmėgino savo taiklumą boulingo takelyje. Už šiuos įspūdžius stovyklautojai dėkingi Jurgitai Žemaitaitienei, kuri maloniai mus priėmė, sužavėjo supratingumu ir suteikė viltį, kad bendradarbiavimas tęsis.