Saugiškiams vasara prasidėjo su „Futboliuku“

saugu darzelis_futboliukasSaugų vaikų darželis sulaukė svečių – darželinukų iš Švėkšnos. Dviejų darželių priešmokyklinukų komandos surengė „Futboliuko“ rungtynes.

Prieš rungtynes mažieji saugiškiai pasveikino visus smagiu pavasariniu šokiu, o Švėkšnos darželio komanda nudžiugino skanduote –  mankšta apie sportą ir sveikatą.

Ir prasidėjo atkaklios varžybos. Pirmasis kėlinys buvo sėkmingesnis saugiškių Danieliaus Bajoro, Alinos Prokofjevaitės, Saulės Kazlauskaitės ir Martyno Kolberkio komandai, kurią paruošė pedagogė Jolanta Čiuvykinienė. Tačiau antrajame kėlinyje,švėkšniškiai  Mindaugas Urmulevičius, Beata Agintaitė, Orestas Lidžius, Eda Bendžiutė,  susitvarkę su jauduliu ir „prisipratinę“ fulbolo aikštelę, sėkmingai smūgiavo įvarčius į Saugų darželio komandos vartus.

Nors Švėkšnos darželio komanda, vadovaujama pedagogės Zienos Rimkienės, buvo stipriai pasiruošusi, vis dėlto rungtynės sėkmingesnės buvo saugiškiams.

Vaikams išdalyti I ir II vietos medaliai bei kiti malonūs prizai. O  laimėjo sportas ir draugystė. Tai patvirtino ir po oficialių „Futbokiuko“ varžybų vykęs abiejų darželių vaikų futbolo žaidimas. Ir vieni kitus jie vadino ne tik vardais, bet pridėdavo gražų žodį – draugas.

Šis susitikimas parodė, kad yra vaikų, kurie laiką leidžia ne tik prie kompiuterio, televizoriaus, bet moka smagiai pagainioti kamuolį po futbolo aikštelę.

Dėkojame varžybų teisėjui Algimantui Savickui, ilgamečiam Saugų J.Mikšo pagrindinės mokyklos mokytojui, už pagalbą treniruočių ir varžybų metu. Linkime visiems užsikrėsti „Futboliuko“ virusu.