Saugose – „Vis vien Kalėdos“

Saugų seniūnija kviečia gyventojus, seniūnaitijas, bendruomenes, įstaigas kartu kurti šventinę nuotaiką. Šventinių renginių ciklas pavadintas „Vis vien Kalėdos!“

Saugose šv. Kalėdų išvakarėse, šalia Kalėdų eglės atgimė ir tradiciniai malūno sparnai.

Neturėdami kito pasirinkimo saugiškiai, kaip ir daugelis, suplanuotą visų laukiamų renginių ciklą perkėlė į virtualią erdvę – seniūnijos FB paskyrą. Bendradarbiaudami su Kintų Vydūno kultūros centu, uždegė pirmąją Advento žvakę ir sveikino visus su Advento pradžia, kvietė į virtualias kūrybines dirbtuves, rodė kaip pasigaminti Advento vainiką, šventinius atvirukus. Saugiškė Julija Jauniuvienė mokė iš trapaus šiaudo stiebelio verti žaislus ir kalėdines grožybes.

Prieš Saugų eglės įžiebimo šventę staigmena – Kalėdų senelio specialusis sveikinimas saugiškiams. Kalėdų senelis linkėdamas susikaupimo ir ramybės, akcentavo, kad šiame laike esame vieni kitiems didžiausios dovanos, pastiprinimas ir meilė. Netrukus įžiebta ir gražioji Saugų eglė, suspindusi įvairiaspalviais žiburėliais, išpuošta pačių saugiškių rankomis pagamintais mediniais žaislais. Įžiebus eglę, virtualų sveikinimą tarė seniūnas Arvydas Stonis.

Renginių „Vis vien Kalėdos!“ ciklas dar nesibaigė, organizatoriai kviečia visus įžiebti savo Kalėdų žiburį, taip kuriant bendrą šventinę nuotaiką, o vaizdus siųsti į seniūnijos FB paskyrą, kad visi jais galėtų pasidžiaugti, balsuoti už labiausiai patikusius. Daugiausiai „patiktukų“ pelniusieji bus apdovanoti paties Kalėdų senelio!

Saugiškių laukia ir dar keli malonūs siurprizai, bet tai – paslaptis. Tegul šios neįprastos Kalėdos visiems jų laukiantiems dovanoja viltį ir tikėjimą, širdyse sėja santarvę ir gerumą, priverčia pagalvoti, kad yra dėl ko gyventi!