Saugų mažieji gamino kūrybinius darbelius

 

Kurybines dirbtuves_3Pastarąją savaitę Saugų bibliotekoje buvo gausu jaunųjų bibliotekos bičiulių, nes čia vyko įvairios veiklos.

Prieš Valentino dieną suorganizuotos kūrybinės dirbtuvės „Miklios rankelės“, kurias vedė Saugų bibliotekos globėja Violeta Astrauskienė. Vaikai iš modelino gamino širdeles. Daugybė kultūrų, širdies atvaizdą sutartinai pripažįsta kaip meilės, gerumo, džiaugsmo, atjautos simbolį. Krikščionybėje širdis siejama su tiesa, Dievo meile. Širdis kaip grafinis apversto trikampio atvaizdas suprantamas kaip indas, kuriame kaupiame meilę ir ja dalijamės su kitais. Kiekvienam kūrybinių dirbtuvių dalyviui teko užduotis kuo gražiau papuošti širdelę: gėlytėmis, geometrinėmis figūromis, vardo inicialais ar pan. Bendru sutarimu apsispręsta širdelę padovanoti pačiam brangiausiam žmogui – tėčiui, mamai, globėjai, mokytojai ar draugui.

Artėjant Lietuvos valstybės gimtadieniui, vaikai vėl rinkosi į kūrybines dirbtuves „Mes mylim Lietuvą“. Koks gimtadienis be dovanų? Kartu su Saugų Jurgio Mikšo kūrybinių darbelių studijos vadove, mokytoja Julija Jauniuviene, 1 – 4 klasių mokinukai iš gamtinės medžiagos kūrė darbelius.

Užbaigę kūrybinį procesą, jie surengė bibliotekoje savo dovanų Lietuvai parodą Valstybės atkūrimo dienos proga.