Saugų pradinukų vasaros stovykla „Po malūno sparnais“

saugu stovyklaTrečiąją stovyklos dieną vaikų keliai vedė į Taurų atrakcionų parką. Mokiniai turėjo progą dieną praleisti laipynėse – karstynėse. Iš pradžių labai nedrąsiai, o paskui jau lengvai visi po keletą kartų įveikė Geltonąją trasą. Įspūdžių patyrė labai daug, išbandyti teko drąsą, jėgas ir ištvermę.

Ketvirtoji diena prabėgo žirgyne Lankupiuose. Jos šeimininkas Valdemaras Urbonas mielai viską aprodė, papasakojo, leido vaikams padraugauti su žirgais, juos pašerti žole. Vaikai pamatė, kur žirgai yra mokomi šokinėti per kliūtis, kur jie gyvena, kuo minta. Valdemaras su humoru ir rimtai atsakė į visus vaikų klausimus. Žirgyno šeimininkas sudarė sąlygas piknikui, leido pasinaudoti krosnimi kepti dešrelėms, papietauti pavėsinėje.

Grįždami užsukome ant Beždžionių tilto, jam įsilingavus teko kai kam ir pacypti iš baimės.

Baigiamoji diena vyko Šilutės boulinge. Kaip paaiškėjo anksčiau, tik vienam vaikui buvo tekę patirti tokio laisvalaikio džiaugsmą.

Rytais, iki išvykimo turėdami šiek tiek laiko, stovyklautojai darė lankstinius, dalinosi įspūdžiais, aprašė ir nupiešė labiausiai atmintin įstrigusios dienos įspūdžius. Smagu buvo matyti laimės žiburėlius vaikų akyse, lūpose šypsenas ir nesibaigiantį linksmą tauškėjimą apie patirtus išgyvenimus ir džiaugsmus.

Dėkojame mokyklos autobuso vairuotojui Vytautui už jo paslaugumą, geranorišką pagalbą visų išvykų metu. Žirgyno vadovui Valdemarui už nuoširdų bendravimą su vaikais, be atlygio praleistą laiką su mūsų „kedėlčiukais“, Šilutės boulingo kolektyvui už suteiktą nemokamą galimybę išmėginti savo jėgas žaidime.