Saugų tinklininkės triumfavo

tinklinis fNuo vasario mėnesio vykstančiose rajoninėse moterų tinklinio varžybose dalyvauja dvi Saugų, Vilkyčių, Šylių ir Šilutės komandos. Finalą laimėjo bei sirgalių širdis užkariavo Saugų moterys.

Varžybose buvo žaidžiama dviejų ratų sistema, namuose ir išvykoje. Visoms komandoms sužaidus, atkrito viena Saugų komanda.

Pusfinalyje susitiko Šylių ir Šilutės bei Vilkyčių ir Saugų komandos. Laimėjusios kovojo dėl I vietos, pralaimėjusios – dėl III.
Paaiškėjo, kad dėl III vietos kovos Šilutė ir Vilkyčiai. Šiose rungtynėse stipresnės buvo vilkytiškės – jos laimėjo 3:1 ir iškovojo bronzos medalius.

Finale susitiko Šyliai ir Saugos. Po atkaklios kovos ir didelio sirgalių palaikymo 3:2 nugalėjo saugiškės.

Geriausiomis žaidėjomis pripažintos saugiškė Jurgita Kazlauskienė, vilkytiškė Fausta Bagdonaitė, šilutiškė Dženeta Bogočiūtė ir šyliškė Jurgita Rutkienė.

Turnyro organizatorius Linas Gedvila ir jam talkinančios Danguolė Černeckytė bei Rita Skiudulienė džiaugiasi sėkmingai praėjusiomis rajono tinklinio varžybomis, rezultatais, tinklinio mėgėjų palaikymu bei dėkoja VšĮ „Šilutės sportas“ direktoriui Dainiui Gricevičiui už pagalbą organizuojat turnyrą.