„Saulės“ gimnazijoje pagerbti geriausi sportininkai

sportas sveksnaNuo 1965 metų kasmet Švėkšnos vidurinėje mokykloje, o dabar – gimnazijoje, renkami geriausi sportininkai.

Stende aprašomi sportininkų geriausi pasiekimai tarptautinėse, respublikos ir rajono varžybose, iš kurių mokiniai, mokytojai, bendruomenė renka 10 geriausių.

Geriausiu sportininku 2011 metų išrinktas šuolininkas į aukštį Linas Starkutis, tarptautinių, respublikinių ir rajoninių, ir gimnazijos varžybų prizininkas, kurio geriausias rezultatas šuolyje į aukštį yra 1,90 m.

II vietoje – šuolininkė T.Blaževičiūtė , III vietoje – šuolininkas M.Montvydas. IV vieta teko sprinterei ir šuolininkei K.Butkevičiūtei, V vieta – bėgikui E.Valiui, 6 vieta – šuolininkei K.Ambrozaitei, 7 vieta – vyrų krepšinio komandos „Šilutė“ žaidėjui J.Nausėdai, 8 vieta – šuolininkui P.Kasparavičiui, 9 vieta – bėgikui T.Alminauskui, 10 vieta – šuolininkui T.Viskintui.

Buvo renkama ir geriausia gimnazijos komanda. Šį prizą nutarta skirti  merginų krepšinio komandai (K.Butkevičiūtė, T.Blaževičiūtė, A.Gumbelevičiūtė, L.Jokšaitė), laimėjusiai antrą vietą Lietuvos mokinių olimpinio festivalio krepšinio 3×3 kaimo mokyklų varžybose.

Geriausi sportininkai apdovanoti  diplomais, prizais, taurėmis. Buvęs mokyklos auklėtinis bėgikas Arvydas Daugėla skyrė piniginę premiją daugiausiai bėgiojančiam ir geriausius rezultatus pasiekusiam bėgikui. Jis įteiktas devintokui E.Valiui.

L.Starkutis apdovanotas tradicine premija buvusiam mokyklos auklėtiniui, žymiam Lietuvos treneriui, olimpinės prizininkės Laimutės Baikauskaitės treneriui Antanui Šertvyčiui atminti. Premiją skyrė šiauliečių Juditos ir Pauliaus Šertvyčių šeima vyro ir tėvo atminimui.

Į svečius atvykę buvęs mokyklos auklėtinis verslininkas T.Kumbys, Švėkšnos seniūnas A.Šeputis pasidalijo prisiminimais iš savo sportinio gyvenimo, apdovanojo geriausius. Vyko rezultatų aptarimas ir renginių peržiūra, sportinė viktorina.