Šauniausia Pamario ilgakase tapo eiles kurianti 94,5 cm ilgio plaukų savininkė

NugaletojaVieną sekmadienį Hugo Šojaus konferencijų centre karaliavo ilgaplaukės Pamario krašto mergaitės ir merginos. Antrus metus surengtame konkurse „Pamario ilgakasė 2015“ išrinktos ilgiausių plaukų savininkės skirtingose amžiaus kategorijose, o nugalėtoja tapo geriausiai pasirodžiusi dalyvė, nepaisant jos plaukų ilgio.

Renginio organizatorės Reda Jurgėlienė ir Aurelija Jakštaitė konkurso dalyvėms bei jų tėveliams, palaikymo komandoms užtikrino puikią nuotaiką ir šaunius prizus.

Ilgaplaukes vertino kompetentinga komisija: kirpėjos Jurgita Stulgienė ir Dainora Gečienė, šukuosenos dizainerė ir kirpėjų profesijos mokytoja Reda Jurgėlienė. Organizatorėms talkino Šilutės Žemės ūkio mokyklos kirpėjo profesijos mokinės Šarūnė Šilinskaitė ir Audronė Juciutė.

Tikisi dar didesnio aktyvumoIII amziaus grupe

A.Jakštaitė atskleidė, kad idėja surengti ilgaplaukių konkursą jai kilo todėl, kad jos abiejų dukterų plaukai yra labai ilgi, o tokio pobūdžio renginio mūsų regione nebuvo. Organizatorė tikisi, kad ateityje ilgaplaukių mergaičių konkursas taps dar didesniu renginiu. „Kaip matom pagal dalyvių skaičių, to trūksta ir to reikia. Kitąmet šventę galėsime papildyti“, – sakė ji.

Į konkursą registravosi 22, o dalyvavo 18 ilgaplaukių. Komisijai ir žiūrovams mergaitės ne tik demonstravo kasas, bet ir šoko, dainavo, deklamavo, rodė savo piešinius bei rankdarbius.

Po prisistatymo buvo išmatuotas kiekvienos dalyvės plaukų ilgis.

Vėliau mergaitės pasirodė pasipuošusios savo mamų darytomis šukuosenomis.

Ilgaplaukes rinko skirtingose amžiaus grupėse

Jauniausia dalyveRenginio organizatorės dėkojo rėmėjams ir tėveliams, atvedusiems dukras į konkursą. Mergaitėms jos linkėjo nenukirpti kasų ir puoselėti plaukus bei konkurse dalyvauti ir kitąmet. „Buvo labai sunku išrinkti nugalėtoją, nes visos gražios, visų plaukai ilgi, pasirodė puikiai“, – prisipažino jos.

Už dalyvavimą konkurse padėkos raštai su įrašytu plaukų ilgiu ir dovanėlės buvo įteikti Ievai Pikturnaitei, Lėjai Liepytei, Gabijai Grunskytei, Julijai Jurgutytei, Gabijai Vainauskei, Skaistei Gabrielei Ciparytei, Beatričei Bekerytei, Ievai Kondrotavičiūtei, Beatričei Šikšniūtei, Auksei Marijai Skėrytei, Austėjai Šikšniūtei, Erikai Grublytei.

Specialų apdovanojimą gavo ir mažiausia dalyvė – 4 metų Gabija Jukniutė, kuri išdrįso užlipti ant scenos.

4-6 metų grupėje ilgiausius plaukus (77 cm) turėjo Mantė Guobytė, 7-9 metų kategorijoje nugalėjo Vakarė Stonytė (95 cm), o 10-13 metų mergaičių grupėje – Guoda Mikulskytė (84 cm). Šioms mergaitėms įteikti plaukų priežiūros priemonių rinkiniai, šakočiai ir diplomai.

„Pamario ilgakase 2015“ pripažinta Ugnė Starovoitovaitė, komisiją ir publiką sužavėjusi ne tik plaukų grožiu (94,5 cm ilgio), bet ir savos kūrybos eilėmis. Ugnė šiame konkurse dalyvavo antrąkart, pernai, R.Jurgėlienės žodžiais tariant, „per plauką“ nelaimėjo. Nugalėtojai įteiktas pagrindinis prizas – profesionalus jonizuojantis plaukų džiovintuvas.

Renginio metu koncertavo Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija, popchoras „Spindulys“, grupė „Karčemėlė“, saksofonu grojo Jovaras Damanskas.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!