Savaitgalį kvietė Kaziuko mugė ir Mamyčių turgelis

mamyciu turgelis miksieneŠeštadienį šilutiškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami ne tik apsipirkti įprastoje miesto turgavietėje, bet Traksėdžių Kaziuko mugėje įsigyti pavasarinių puošmenų ir atnaujinti savo garderobą Mamyčių turgelyje, surengtame Kultūros ir pramogų centre.

Kaziuko mugėje – tautodailininkų grožybės

Kaziuko mugė, kuri tradiciškai rengiama Traksėdžių pagrindinėje mokykloje, šiemet prekeivius ir pirkėjus subūrė trečiąjį kartą. Kaip sakė viena mugės organizatorių, bendruomenės „Traksėdžių viltis” pirmininkė Eglė Paulauskienė, parduoti rankų darbo gaminių šiemet panoro gausus būrys prekeivių – per 30.

Jie siūlė ne tik įvairių skanumynų, bet ir rankų darbo papuošalų, aksesuarų, buities reikmenų. Taip pat užsukusieji į mugę galėjo įsigyti margučių, verbų, rūkytų kumpių ir lašinių, medžio dirbinių, karpinių, net knygų ir skirtukų.kaziuko muge 2

Anot E.Paulauskienės, šiemet aktyviai prie mugės organizavimo prisijungė ir Traksėdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie ne tik padėjo paruošti erdves mugei, parengti reklaminius plakatus, bet ir siūlė pačių pagamintus saldumynus.

Traksėdiškių Kaziuko mugėje sulaukta prekybininkų ir iš Pagėgių bei Švėkšnos.

Tautodailininkė Laimutė Žiogienė (Švėkšna) mugės lankytojams siūlė iš vilnos nuveltų grožybių – auskarų, apyrankių, avalynės, rankinių. Teresė Lorenčienė praeivius žavėjo savo karpiniais, skirtukais knygoms, šilutiškė Alma Oželienė – papuošalais iš karoliukų.

Traksėdžių bendruomenės pirmininkė E.Paulauskienė, džiaugdamasi pavykusia muge ir puikia atmosfera joje, dėkoja visiems talkininkams: Traksėdžių pagrindinės mokyklos bendruomenei, bibliotekininkei Vidai Paldauskienei, UAB „Šilutės šilumos tinklai” ir Šilutės rajono bendruomenių sąjungai.

Mamytės kvietė į turgelį

Šilutės Kultūros ir pramogų centro vestibiulyje šurmuliavo iniciatyvių mamyčių surengtas pavasarinis turgelis.

Kaip sakė jo iniciatorė ir organizatorė Giedrė Mikšienė, turgelio tikslas – suburti ne tik mažylius auginančias mamas, bet ir tas, kurios nori ką nors parduoti ar nusipirkti sau, atnaujinti rūbus ir avalynę. Turgelyje lankytojai galėjo už simbolinę kainą įsigyti spalvingų pavasarinių ir vasarinių rūbų, pradžiuginti save sporto ir laisvalaikio reikmenimis.

Turgelio metu, kuris truko apie 3 valandas, mamytės bendravo prie arbatos puodelių, vaišinosi UAB „Danutės šakočiai” keptais saldžiaisiais skanumynais.

Turgelio metu visų laukė staigmena. Apsilankę pirkėjai galėjo užpildyti specialiai paruoštas korteles ir dalyvauti loterijoje, kurios metu buvo išrinktos ir apdovanotos gražiausią prekybinį stalelį pasiruošusi ir mandagiausia pardavėjos. Jomis tapo Aušra Pauparė, kuri įmantriai pasipuošė savo stalelį, ir Rima Siliutė – Karenauskienė – mandagiausia pardavėja.

Anot organizatorės Giedrės, renginys pavyko, moterys buvo pasiruošusios, o norėdamos labiau pritraukti pirkėjus atsivežė net senovinių dekoracijų.

Tokie mamyčių suėjimai planuojami ir ateityje, tik tikimasi sukviesti dar daugiau pirkėjų, o turgelio erdves išplėsti per du Kultūros ir pramogų centro vestibiulio aukštus.

Daugiau „Mamyčių turgelio“ nuotraukų rasite Facebook albume!

Daugiau „Kaziuko mugės“ nuotraukų rasite Facebook albume!