Savaitgalį policijos pareigūnai tikrino prekybos centrus – lankėsi ir Šilutės prekybos vietose

Savaitgalį, nuo lapkričio 27 d. iki lapkričio 29 d., policijos pareigūnai ypatingą dėmesį skyrė karantino reikalavimų užtikrinimui ir vykdė sustiprintą kontrolę prekybos centruose, siekdami užtikrinti, kad apsilankymai prekybos centruose būtų saugūs ir išvengta masinių susibūrimų.

Asociatyvi nuotrauka.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino 98 prekybos centrus (Tauragėje – 32; Šilutėje – 25; Šilalėje – 27; Pagėgiuose – 14) ir patikrinimo metu nustatė vieną pažeidimą, kai prekybos centre, Tauragėje, Prezidento g., vyras, gim. 1980 m., ne tik, kad buvo neblaivus (2,33 prom.) viešoje vietoje, bet ir nedėvėjo nosį ir burną dengiančios apsauginės priemonės. Už tokius pažeidimus pareigūnai vyrui surašė protokolą pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 484 str. 2 d. ir 45 str. 2 d.

Primename ir raginame būti sąmoningais, nerizikuoti savo ir aplinkinių sveikata, dėvėti apsaugines veidą ir nosį dengiančias priemones, vengti masinių susibūrimų bei laikytis numatytų atstumų, o policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones.

Būkite saugūs ir atsakingi.