Savaitgalį „Šilutė“ iškovojo dvi pergales

nkl krepsinis_silute_Brianas_Wanamakeris„Šilutės“ krepšininkai savo sirgalius vėl džiugina pergalėmis. Penktąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį išvykoje „Šilutė“ įveikė „Mažeikius“ 83:68, o kitą dieną namuose sulaukę svečių iš Vilniaus – „Perlo“ krepšininkų – nugalėjo juos rezultatu 89:75.

Dabar šilutiškių sąskaitoje – 7 pergalės ir vos 3 pralaimėjimai. Turnyrinėje lentelėje „Šilutės“ komanda yra tarp 3-6 vietas užimančių kitų komandų, kurių pergalių ir pralaimėjimų santykis – vienodas.

Šilutiškių spurtas – pergalingas

Penktadienio susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Mažeikių“ krepšininkų buvo lyg pasivažinėjimas linksmaisiais kalneliais. Pirmajame kėlinyje savo taškų kraitį neprastai pripildė šilutiškiai. Jie per pirmąsias 10 minučių pelnė 23 taškus, o varžovai – 14. Antrajame kėlinyje scenarijus pasikeitė – rezultatyviau pradėjo mėtyti mažeikiškiai 21:12. Tad po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 35:35.

Trečiąjį kėlinį mūsiškiai pradėjo spurtu 10:0, kuris pasiuntė šeimininkus į nokdauną, po kurio mažeikiškiai nebepajėgė atsitiesti. „Šilutė“ džiaugėsi jau šeštąja savo pergale rezultatu 83:68.

„Šilutės“ krepšininkai visiškai dominavo po krepšiais, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 49:26.

Mūsiškių komandoje daugiausia pelnė legionierius Brianas Wanamakeris – 16, Simas Raupys – 14 (12 atkovotų kamuolių), Darius Kibildis ir Pukelis (12 atkovotų kamuolių) – po 12, Justas Nausėdas ir Modestas Žaunieriūnas – po 10.

Nuo pirmųjų minučių triuškino varžovus

Šeštadienį, lapkričio 5 d., šilutiškiai savo aikštelėje sulaukė sostinės „Perlo“ komandos krepšininkų. Jau nuo pat pirmojo kėlinio „Šilutė“ nebuvo svetinga – jį laimėjo ženklia persvara – 30:9.

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ vėl sumetė daugiau už varžovus ir po dviejų kėlinių mūsiškių pranašumas jau buvo 54:28, o mačo baigtis jau buvo aiški. Po finalinės sirenos šilutiškiai šventė septintąją pergalę rezultatu 89:75.

Nors šilutiškiai ir laimėjo, tačiau klaidų jie padarė daugiau nei vilniečiai  – 22:16. Klaidas mūsų krepšininkai kompensavo geriau atakuodami iš visų distancijų.

„Šilutei“ daugiausia taškų pelnė: Aurelijus Pukelis – 22 (11 atkovotų kamuolių), Modestas Žaunieriūnas – 19, Justas Nausėdas ir Simas Raupys – po 14, Darius Kibildis – 6.

Artimiausios „Šilutės“ rungtynės vyks lapkričio 11 d. išvykoje su Molėtų komanda „Ežerūnas“, o lapkričio 12 d., šeštadienį, „Šilutė“ namie žais su Marijampolės „Sūduva – Mantinga“.