Savaitgalį „Šilutė“ pajuto ir pergalės, ir pralaimėjimo skonį

nkl krepsinis_F_pukelisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama vyrų krepšinio ekipa „Šilutė“ Nacionalinės krepšinio lygos čempionate sužaidė dvejas rungtynes: namuose nesunkiai įveikė Kauno „KTU“ rezultatu 82:69, bet išvykoje neatsilaikė prieš Joniškio „Delikatesą“ – pralaimėjo 100:76.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima 7 vietą (11/9).

Įtikinama pergalė prieš kauniečius

Pirmajame kėlinyje „Šilutė“ ir „KTU“ demonstravo apylygį žaidimą. Po pirmųjų sužaistų 10 minučių šilutiškiai pirmavo vos 1 tašku – 24:23. „Šilutei“ pavyko atitrūkti antrajame ketvirtyje: spurtavo 15:2, o jau trečiojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą – 49:38. Rekordinę persvarą „Šilutė“ pasiekė ketvirčio pabaigoje, kuomet pirmavo rezultatu 69:50.

Mūsų komandai geriau sekėsi kovoti po krepšiu – atkovojo 39 kamuolius, o varžovai – tik 27. Baudas šilutiškiai irgi mėtė taikliau – pataikė 27, o varžovai – tik 11 metimų. Tai leido „Šilutei“ džiaugtis pergale 82:69.

Namų rungtynėse puikiai pasirodė Aurelijus Pukelis: jis žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (7/9 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei blokavo 2 metimus. Iš viso Aurelijus surinko 32 naudingumo balus.nkl krepsinis_F1_modestas

Nemažai prie pergalės prisidėjo ir Modesas Žaunieriūnas, kuris pelnė 18 taškų. Tiek pat taškų komandai pelnė ir Brianas Wanamakeris. Po 10 taškų pridėjo Ulyssesas Thomasas ir Simas Raupys (atkovojo 9 kamuolius).

Sutriuškinti „Delikateso“

Kitą dieną „Šilutė“ išvykoje žaidė su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais. Namų šeimininkai jau pirmojoje mačo dalyje mūsiškiams gerai vožtelėjo – po dviejų kėlinių pirmavo 59:34.

„Šilutė“ dar bandė kapstytis, bet nesėkmingai. Varžovams geriau sekėsi mesti baudas (60 proc.), o mūsiškių baudų metimas siekė 51 proc. „Delikateso“ krepšininkai suklydo vos 8 kartus, o „Šilutė“ kamuolį prarado 15 kartų.
Tai ir lėmė, kad triuškinančią pergalę pasiekė „Delikatesas“ – 100:76.

„Šilutės“ komandoje dvigubus dublius surinko Aurelijus Pukelis (13 taškų, 13 atkovotų kamuolių) ir Simas Raupys (13 taškų, 10 atkovotų kamuolių). Ulyssesas Thomas pelnė 12 taškų, Brianas Wanamakeris – 11, Augustas Šuliauskas – 10.

Artimiausios „Šilutės“ rungtynės vyks gruodžio 20 dieną išvykoje su „Palangos“ komanda, 23 dieną „Šilutė“ žais namų aikštelėje su „Mažeikiais“.