Savaitgalio taupyklėje – pergalė ir pralaimėjimas

krepsinis nklSavaitgalį Šilutės komanda dvejas rungtynes žaidė namuose. Pirmąsias šilutiškiai laimėjo prieš „Mažeikius“, antrąsias po ilgos ir įdomios kovos pralaimėjo Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ komandai.Mūsiškiai atsilaikė

Penktadienio varžybas abi komandos pradėjo taikliais tritaškiais: V.Pancerevas  – Šilutė, D.Brown – Mažeikiai. I kėlinys tekėjo apylygiu žaidimu (24:25). II kėlinyje „Šilutės“ krepšininkai parodė truputį greitesnį žaidimą bei padovanojo tritaškių lietų varžovams. Du taiklūs E.Jurkaus tritaškiai, vėliau I.Razučio pridėtas tritaškis leido šilutiškiams išsiveržti į priekį 44:39.

III kėlinio pabaigoje nesustabdomas buvo A.Čižikas. Ar įkvėptas kapitono taiklių metimų, ar prisiminęs, kad I kėlinyje pats taip pat pataikė du tritaškius (o gal tiesiog penktadienį tritaškių zona buvo šilutiškių zona?), A.Čižikas įmetė dar 2 tritaškius iš eilės, taip užbaigdamas III kėlinį 8 taškų persvara.

Kad ir kaip „Mažeikiai“ stengėsi laimėti, mūsiškiai atsilaikė ir varžybas užbaigė pergale 85:72.

Rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai tądien buvo V.Pancerevas ir I.Razutis, pelnę po 19 taškų. I.Razutis taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

A.Čižikas pelnė 14 taškų, A.Kaubrys ir M.Tamaševičius – po 12, A.Kaubrys taip pat blokavo dar 4 varžovų metimus. Kapitonas A.Jurkus įmetė 9 taškus.

Pergalė išslydo

Kaip pavadinti šeštadienio varžybas? Sunkiai kovoji, o pabaigoje pergalę dovanoji? Kaip bepavadintume, faktas toks: „Šilutė“ namuose prieš Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ po pratęsimo pralaimėjo rezultatu 102:97.

Varžybos buvo įtemptos ir tikrai įdomios. Vienos iš tų, kurios žiūrovą prikausto ir priverčia stebėti kiekvieną momentą, skaičiuoti taškus bei nuo suolelio atlikti trenerio rolę: aiškinti, ką ir kaip reikia daryti ir t.t.

Šeštadienį aukštaūgis mūsų žaidėjas A.Kaubrys buvo rezultatyviausias – 22 taškai, 8 atkovoti kamuoliai. E.Jurkus ir A.Čižikas pelnė po 15 taškų.

A.Čižikas atkovojo dar 10 kamuolių. 10 kamuolių taip pat atkovojo V.Pancerevas ir komandai pelnė 12 taškų. I.Razutis, kaip visada, džiugino rezultatyviais aštuoniais perdavimais bei pelnė 11 taškų.

Belieka tikėtis, kad kitose varžybose sėkmė neišslys iš rankų ir šilutiškiai dažniau mus džiugins pergalėmis. Dabar „Šilutės“ kraityje iš 4 žaistų rungtynių – dvi pergalės, du pralaimėjimai.