Savaitgalis – be šilutiškių pergalių

krepsinis f1 1NKL čempionate rungtyniaujančiai „Šilutės“ komandai šis savaitgalis buvo nesėkmingas. Namuose susitikimas su „KK Radviliškiu – Juodeliais“ baigėsi mūsiškių pralaimėjimu, išvykoje taip pat nepavyko įveikti Vilniaus „Perlo – MRU“ komandos.

Gražios atakos – nerezultatyvios

Penktadienį mūsų krepšininkai sulaukė svečių iš Radviliškio – I vietą turnyrinėje lentelėje užimančios komandos. Bet ji turėjo nemažai pavargti, kad įveiktų „Šilutę“.

Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 8:19. Nors daugiau nei dvigubai mūsiškiai pralaimėjo, negaliu sakyti, kad jie pirmąjį kėlinį žaidė blogai. Tiesiog jiems niekaip nepavykdavo gražiai pradėtos atakos užbaigti iki galo. Gražūs perdavimai, puikios verpstės ar tiesiog gražus mėtymas iš toli vis pažadindavo žiūrovų viltis, bet kamuolys taip ir neskrosdavo tinklelio. Jis atšokdavo nuo lanko ir, lyg nebūtų to gana, – tiesiai į varžovų rankas.

Antras kėlinys buvo sėkmingesnis. Artūro Kaubrio blokas varžovui, bandančiam įdėti iš viršaus į jo ginamą krepšį, – tiesiog fantastiškas. Nedažnai išvysi tokį reginį. Tai labai užvedė publiką bei pačius žaidėjus. Likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos „Šilutė“ ėmė didinti savo taškų kraitį bei vytis radviliškiečius.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžusiems šilutiškiams puikiai sekėsi vytis priešininkus, skirtumą jie sumažino iki 6 taškų. Prie to labai prisidėjo aukštaūgis „Šilutės“ žaidėjas Artūras Kaubrys. Jis ne tik gerai gina savo krepšį, bet ir puikiai atakuoja varžovų. Jo taiklūs metimai iš vidutinio nuotolio labai padėjo komandai artėti prie varžovkrepsinis f3ų.

Lemiamas kėlinys

Ketvirtojo kėlinio pradžia irgi buvo graži: Vitalis Pancerovas perėmė kamuolį iš varžovo, metė į krepšį, deja, nepataikė, bet jo metimą pataisė Artūras Kaubrys. „Šilutė“ dar prisidėjo du taškus. Vėliau varžovai gavo baudą puolime, vėl kamuolys – mūsų.

Bet ir tai nepadėjo, nors „Šilutė“ buvo sumažinusi skirtumą net iki 5 taškų…  Rezultatu 73:88 pergalę šventė NKL lyderiai „KK Radviliškis – Juodeliai“.

Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo Artūras Kaubrys – pelnė net 26 taškus bei Evaldas Jurkus – 20 taškų.

Išvykoje – vėl nesėkmė

Kad ir kaip būtų gaila, išvykoje „Šilutė“ taip pat patyrė pralaimėjimą prieš Vilniaus „Perlą – MRU“ (76:70).
Daugiausia taškų tądien savo komandai pelnė Ignas Razutis (14) ir Rimvydas Brencius (11).

Ateinantį penktadienį mūsiškiai išvykoje susitiks su Molėtų „Ežerūnu – Kariu“. O namuose vasario 4 dieną žais su Vilniaus „Š.Marčiulionio krepšinio akademija“.