Save pristato „Pamario talentai 6“ dalyviai

ig4qaq2852Kažin ar net pats konkurso organizatorius Vygantas Stoškus, prieš 6 metus restorane „Rambynas“ surengęs pirmąjį „Pamario talentų“ konkursą, turėjo viziją, kad šis renginys išaugs iki tokio populiarumo, kad šiemet gruodžio 4-ąją į Šilutės kultūros ir pramogų centrą sukvies net 30 atlikėjų ir kolektyvų iš Šilutės, Vainuto, Vilkaviškio, Šilalės, Šiaulių, Gargždų ir kitų miestų. Konkurse svečiuosis popchoras „Spindulys“, Lukas Dedūra ir šokių kolektyvas „Salūnas“.

O ką jau kalbėti apie tai, kad renginį ves garsiausias Lietuvos šoumenas Arūnas Valinskas.

Bet tuo viskas dar nesibaigia: šių metų konkursas neapvilia ir dar didesne nei pernai prizų gausa.

Pagrindinio laimėtojo laukia Šilutės kredito unijos įsteigtas 700 Lt piniginis prizas, dar bus įteikta ir kelionių agentūros „Viatora“ įsteigta kelionė dviem į Čekijos sostinę Prahą, europarlamentaro Z.Balčyčio prizas – kelionė dviem į Briuselį,  piniginiais 300 Lt prizais bus apdovanotas atlikėjas ar grupė gavę daugiausiai žiūrovų simpatijų, profesionaliausias, geriausias ir geriausia vokalistai, geriausia gyvai grojanti grupė, geriausias instrumentalistas, geriausias šokių kolektyvas, stilingiausias kolektyvas ar atlikėjas, dalyvių laukia ir specialius UAB „Šarūno reklama“ prizas.

Pristatome iki šiol „Pamario talentų 6“ Facebook paskyroje pristačiusias 16 grupių ir atlikėjus, kurie varžysis dėl Pamario krašto talentingiausiojo vardo. Nuotraukos su prisistatymais „Šilutės naujienų“ Facebook albume!