Savivaldybės vadovai pagerbė gabiausią jaunuomenę ir jos ugdytojus

pagerbti vaikaiGabiausi, talentingiausi Pamario krašto vaikai ir jų mokytojai, tėvai birželio 10-ąją rinkosi Hugo Šojaus konferencijų centre. Už jų pasiekimus konkursuose, olimpiadose, festivaliuose, Šilutės vardo garsinimą jiems dėkojo rajono meras Vytautas Laurinaitis, Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir Švietimo skyriaus vadovė Dainora Butvydienė.

„Šilutės kraštas turi kuo didžiuotis“, – sakė jie.
Dėkojo ir mokinių tėvams bei mokytojams

Prieš padėkų įteikimo ceremoniją kūrinį akordeonu atliko Majus Vilkas (mokytoja Loreta Kabanova), šiemet Kaune vykusiame tarptautiniame akordeonistų konkurse iškovojęs I vietą. Jau kitą dieną po apdovanojimų parodyti savo talento Majus išvyko į Italiją.

Meras V. Laurinaitis pasidžiaugė visų salėje esančių mokinių sėkme, nes jiems praėję mokslo metai atnešė laimėjimus mokslo, meno, sporto ir kitose srityse.

„Šiandien yra ta diena, kai mes, Savivaldybės vadovai, norime jums pasakyti ačiū. Jūs dirbote visus metus ir pasiekėte pergalių. Mes džiaugiamės, kad turime jus, kad jūs reprezentuojate Šilutę, Pamario kraštą“, – gabiausiems vaikams dėkojo meras.

Jis nepamiršo ir mokytojų, kurie turi panaudoti savo išmintį talentus atrandant, įdėti darbo juos paruošiant. Meras dėkojo ir mokinių tėvams, kuriems vaiko gabumų puoselėjimas kainuoja ir materialiai, ir psichologiškai, bet viską atperka jų pasiekimai. Meras linkėjo mokiniams per vasarą pailsėti ir sustiprėti naujiems iššūkiams kitais mokslo metais.

Mokiniams bei jų mokytojams padėkojo bei siekti dar geresnių rezultatų linkėjo ir Švietimo skyriaus vedėja Dainora Butvydienė, Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis.

Padėkos įteiktos šiems mokiniams:

Už laimėjimą tarptautiniame matematikos konkurse padėka įteikta Viliui Andrijauskiui, Žibų pradinės mokyklos trečiokui, ir Vytautei Vilkiūtei, M. Jankaus pagrindinės mokyklos ketvirtokei. Už laimėjimą respublikos rašinių konkurse padėkota Matui Auksoriui, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.
Už laimėjimą televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – Linui Kirjanovui, M. Jankaus pagrindinė mokykla.
Už laimėjimą respublikinėje vokiečių kalbos olimpiadoje – Ugnei Petniūnaitei, Šilutės Vydūno gimnazija.
Už laimėjimą nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje – Benui Tarozai, Vydūno gimnazija.
Už laimėjimą tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse – Paulinai Laurinavičiūtei, Vydūno gimnazija, Akvilei Skierytei, Šilutės meno mokykla.
Už laimėjimą respublikos kūrybinių darbų konkurse – Rūtai Mielytei, Šilutės meno mokykla.
Už laimėjimus tarptautiniuose muzikos konkursuose – Šilutės meno mokyklos mokiniams Medai Siliūtei, Karolinai Stonytei, Pijui Pirogovui, Saulei Norvaišaitei, Evai Stonytei, Izabelei Orlaitei.
Už laimėjimą tarptautiniame muzikos konkurse Ugniui Urnikiui ir Milanai Čuchriajevai, Šilutės meno mokykla.
Už laimėjimus respublikos muzikos konkursuose Šilutės meno mokyklos mokiniams Beatričei Paičiūtei, Eglei Ramanauskaitei, Juditai Sakalauskaitei, Justei Vingytei, Ugnei Kuskytei, Liepai Žadeikaitei.
Už laimėjimą respublikos muzikos konkurse Šilutės meno mokyklos mokiniams Kasparui Nogniui, Martynui Dirgėlai, Audriui Matulevičiui, Titui Erčiui, Dovydui Karenauskui, Simui Mikloviui, Gintarei Venckutei, Mildai Gutauskaitei, Gretai Vismantaitei, Medai Stonytei, Emilijai Skrodenytei, Aistei Čeponytei, Majui Vilkui.

Padėkos pareikštos mokytojams:

Už labai gerą mokinio parengimą respublikos rašinio konkursui – Ritai Judžentienei, Žemaičių Naumiesčio mokykla – darželis.
Už labai gerą mokinio parengimą respublikos matematikos konkursui – Sigutei Kačinskienei, Šilutės Žibų pradinė mokykla, Janinai Šerlinskienei, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla.
Už labai gerą mokinių parengimą tarptautiniam ir respublikos kūrybinių darbų konkursui – Daliutei Montvydienei, Šilutės Vydūno gimnazija, Živilei Skirkevičienei ir Dainai Nognienei, Šilutės meno mokykla.
Už mokinių skatinimą dalyvauti Lietuvos televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – Daliai Agintienei, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla.
Už labai gerą mokinio parengimą respublikos vokiečių kalbos olimpiadai: Virginijai Kisielienei, Šilutės Vydūno gimnazija.
Už labai gerą mokinio parengimą respublikos teisinių žinių olimpiadai ir mokinių komandą tarptautiniam projektui – Sauliui Zdanevičiui, Šilutės Vydūno gimnazija.
Už labai gerą komandos parengimą respublikos pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursui – Laimai Macijauskienei, Šilutės M. Jankaus pagrindinė mokykla.
Už labai gerą komandos parengimą respublikiniam teisinių žinių konkursui „Temidė“ – Lilijai Zdanevičienei, Šilutės Vydūno gimnazija.
Už labai gerą komandos parengimą respublikiniam konkursui „Kuriame Lietuvą“ – Laimai Toliušienei, Šilutės pirmoji gimnazija.
Už labai gerą mokinių parengimą tarptautiniams ir respublikos muzikos konkursams -Liudmilai Sandrai Tunaitienei ir Liudmilai Kašėtienei, Šilutės meno mokykla.
Už labai gerą mokinių parengimą respublikiniams muzikos konkursams – Šilutės meno mokyklos mokytojams Irenai Bogužienei, Albinai Kazlauskytei, Žydrei Adomaitienei, Loretai Kabanovai, Angelei Alšauskienei, Žilvinui Alejūnui.
Už labai gerą kolektyvų parengimą tarptautiniams ir respublikos šokių konkursams – Judrei Railienei, Šilutės meno mokykla, ir Linai Linkei, Šilutės Vydūno gimnazija.
Už labai gerą kolektyvo parengimą respublikos šokių konkursams: Alinai Urbonienei, Šilutės Žibų pradinė mokykla.
Už labai gerą mokinių ir pučiamųjų orkestro parengimą respublikos muzikos konkursams – Gražvydui Railai, Šilutės meno mokykla.
Už labai gerą mokinių komandų parengimą respublikos sportinėms varžyboms – Vytautui Kirjanovui ir Linai Leikuvienei, Šilutės pirmoji gimnazija, ir Algimantui Burzdžiui, Vainuto gimnazija.
Už labai gerą mokinių komandos parengimą respublikos etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėms „Atverk tautos lobynų gelmes“ – Astai Grigalienei ir Nijolei Būdvytienei, Pamario pagrindinė mokykla.