Savivaldybės vadovai pradėjo ataskaitų pristatymą seniūnijų gyventojams

Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė pradėjo kiek daugiau nei savaitę truksiančią kelionę po Šilutės seniūnijas. Susitikimų su seniūnijų gyventojais metu šiems pristatoma Savivaldybės tarybos, mero ir Administracijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaita. Pirmoji seniūnija – Usėnų.

Čia praėjusiais metais kelių tvarkymo darbams, gatvėms apšviesti skirta 53 tūkst. Eur. Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys pasidžiaugė, jog aplinkos tvarkymo darbams vykdyti gautas naujas traktoriukas, kuriuo ne tik žolę galima pjauti viešosiose erdvėse, bet ir žiemos metu valomas sniegas nuo šaligatvių.

Taip pat Usėnų bendruomenė džiaugėsi ir dėkojo Savivaldybės vadovams už tai, jog nuo šiol seniūnija turi visu etatu dirbantį kultūros darbuotoją.

Susitikime dalyvavęs Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas pasidžiaugė, kad ši seniūnija yra gana saugi. Įspėjo susirinkusiuosius saugoti savo turtą, nes pastaruoju metu yra padažnėjusių vagysčių. Pareigūnas ragino sodybose gyvenančius žmones įsirengti vaizdo stebėjimo kameras.

Administracijos direktorius V. Pozingis susirinkusiesiems pasakojo apie praėjusių metų Savivaldybės biudžetą, taip pat pristatė įgyvendintą melioracijos programą, polderių rekonstrukciją.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Žebelienė informavo apie pokyčius bei įgyvendintus projektus švietimo, kultūros, jaunimo, sporto ir sveikatos srityse.