Seimo nariui R.Žemaitaičiui Šilutėje padės nauja padėjėja

ZEBELIENEŠilutės – Šilalės rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas rusniškis Remigijus Žemaitaitis praėjusią savaitę pristatė naują savo padėjėją – rajono Tarybos narę, verslininkę Daivą Žebelienę.

Ji bus etatinė Seimo nario padėjėja, dirbs kiekvieną dieną, o kartą per savaitę Seimo nario priimamajame, esančiame Šilutės seniūnijos patalpose, priims gyventojus ir padės spręsti rūpimus klausimus.

Iki šiol parlamentarui talkino du etatiniai padėjėjai: Seime dirbanti padėjėja Ieva Saplinskaitė ir Šilalės rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Jucius. Taip pat Seimo narys Šilutėje turėjo visuomeninį padėjėją – rajono Tarybos narį Vladą Kainovaitį, kuris padėdavo rengti susitikimus su gyventojais Šilutės rajone.

Šilališkis V.Jucius keturis kartus per mėnesį priimdavo gyventojus Šilalėje, kartais atvykdavo į Šilutę, Tauragę, Jurbarką. Neseniai atidarius gyventojų priimamąjį Tauragėje, V.Juciaus darbo krūvis padidėjo, todėl R.Žemaitaitis nusprendė Šilutėje ieškoti kitos padėjėjos.

„Daivą stebėjau porą metų, mačiau jos atsidavimą darbui, sąžiningumą, žodžio laikymąsi, jos atvirumą ir nuoširdumą. Daiva – labai gera darbų ir atsakinga organizatorė. Svarbiausia, kad politikas būtų sąžiningas, nelaužytų duoto žodžio, kad ir kokie procesai nutiktų. Politikai, kurie melagingai ar intrigomis siekia užimti postą ar pareigas, yra tik „vienadieniai projektai“, o neretai tik statytiniai. Tokie gamtoje dažniausiai vadinami bestuburiais gyviais. Esu įsitikinęs, kad Daiva – žmogus, turinti perspektyvų tiek politikoje, tiek kitoje veikloje. Tai ji įrodė prieš metus formuojant Šilutės valdančiąją daugumą“, – kalbėjo parlamentaras R.Žemaitaitis.

„Būti Seimo nario padėjėju – labai atsakingas darbas, kadangi dažniausiai vertinamas ne tik pats Seimo narys, bet ir jo padėjėjas, kaip jis dirba ir kaip bendrauja su žmonėmis“, – D.Žebelienės pasirinkimą argumentavo Seimo narys.

Seimo nario priimamasis įsikūręs Šilutės seniūnijos patalpose (Lietuvininkų g. 17), antrajame aukšte. Gyventojų priėmimas vyks kiekvieną penktadienį nuo 9 val. iki 14 val.

Susisiekti su Seimo nario padėjėja Daiva Žebeliene galima telefonu 8 600 10390.