Seimo vicepirmininkas K.Komskis: „Ir kaimo mokyklų moksleiviai turi galimybę pasiekti aukštumų“

rugsejo 1oji komskis kintaiMokslo metų pradžią švenčiančius Šilutės moksleivius ir mokytojus sveikino Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis.

Lankydamasis Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos šventėje parlamentaras teigė, kad svarbiausia jaunam žmogui yra įgyti profesiją. Todėl ši mokykla, kurioje ir įgyjamos specialybės, atlieka labai didelį darbą, naudingą visuomenei.

„Jūsų mokykloje siūlomos studijų programos labai įdomios ir reikalingos. Belieka pasidžiaugti jos indėliu ir palinkėti sėkmės bei ilgų gyvavimo metų“, – kalbėjo K.Komskis.rugsejo 1oji komskis tuzimo mokykla

Sveikindamas Kintų vidurinės mokyklos mokytojus ir moksleivius, Seimo Pirmininko pavaduotojas pasidalijo savo patirtimi ir padrąsino visus atkakliau siekti savų tikslų.

„Nesvarbu, kurioje mokykloje mokotės – miesto ar kaimo. Tai nelemia gyvenimo sėkmės. Aukštumų pasiekti gali kiekvienas žmogus, nesvarbu, iš kur jis kilęs. Aš pats esu kilęs iš kaimo ir baigęs Lumpėnų mokyklą. Tačiau tai nesutrukdė man tapti tuo, kas šiandien esu. Priešingai, patirtis rodo, kad kaimo vaikai būna daug ryžtingesni ir labiau siekia įgyvendinti savo užmojus.

Linkiu ir jums ryžto, pasitikėjimo savimi ir didžiausios sėkmės, gilinantis į mokslo ir žinių pasaulį“, – kalbėjo K.Komskis.