Šeimos dieną darželinukai sportavo kartu su tėveliais

DARZELIO 1Šilutės lopšelis – darželis „Žibutė“ nebe pirmi metai dalyvauja  respublikiniame projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokymo įstaigose“. Projektu siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į sportą, kaip į garbingos kovos ir draugiškumo dvasią skatinančią veiklą, kurioje įdomu dalyvauti,  skleidžiame kilnaus elgesio, olimpines vertybes.

Projektą integravome į tradicinį, darželio organizuojamą renginį rajono ikimokyklinio amžiaus vaikams ir tėvams „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“. Minėdami tarptautinę Šeimos dieną darželio kieme surengėme olimpiadą Šilutės rajono ikimokyklinių įstaigų šeimų komandoms.

Dalyvius pasveikino Šilutės meno mokyklos choreografijos skyriaus šokėjos. Skambant „Lyderių maršui“, iškėlėme olimpinę  vėliavą, uždegėme olimpinę ugnį.DARZELIO

Komandos varžėsi įvairiose rungtyse. Sportiškiausios šeimos vardą iškovojo Balnių šeima iš lopšelio – darželio „Gintarėlis“. Antroji vieta atiteko lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ Augustų šeimai, trečią vietą iškovojo renginio šeimininkų – lopšelio – darželio „Žibutė“ Lidžių šeima.

„Šilutės naujienos“ įsteigė prizą – laikraščio pusės metų prenumeratą, kuri atiteko Birbalų šeimai iš Švėkšnos lopšelio – darželio.

Visos komandos už puikų pasirodymą buvo apdovanotos Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkos raštais ir rėmėjų dovanėlėmis.

Dėkojame renginio rėmėjams: laikraščio „Šilutės naujienos“ redakcijai, Šilutės r. vaikų meno mokyklos choreografijos skyriui ir Marjai Ticheler iš Nyderlandų.