Šeimų sporto šventė Juknaičiuose

juknaiciai sporto svente 1Juknaičių pagrindinės mokyklos sporto salėje surengta tradicinė šeimų sporto šventė „Judame visi – dideli, maži”. Šventėje dalyvavo 11 šeimų, suskirstytų į 3 grupes: 1 – 2 klasių, 3 – 4 klasių ir penktos klasės mokinių šeimos. Komandą sudarė tėtis, mama, vaikas. Dragenių, Čėsnų, Petrošių šeimose tėvelius pavadavo vyresnieji sūnūs: Giedrius, Justas ir Aivaras.

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Gailiuvienė, šventės programą pristatė mokyklos tarybos pirmininkė Meilė Žadeikienė. Pradinių klasių mokytoja Danutė Dylertienė, išrikiavusi šeimų komandas, visus pakvietė į bendrą juknaiciai sporto svente 2mankštą. Mankšta šokio ritmu visiems pakėlė nuotaiką ir netrukus prasidėjo sportinės varžybos.

1-2 klasių grupėje varžėsi šešios komandos: Andrulionių, Beržinių, Rojų, Krasnovų, Dragenių, I.Ragauskienės ir A.Pranskaičio šeimos. Daugumoje rungčių lyderiavo ir nugalėtojais tapo Ugnės, Vilmos ir Viktoro Krasnovų šeima.
3-4 klasių grupėje rungėsi Stanišauskų, Čėsnų, Gudaičių, Beržinių, I.Ragauskienės ir A.Pranskaičio šeimų komandos. Sunku varžytis buvo Linai ir Virginijui Beržiniams, nes teko rungtyniauti po du kartus: vieną kartą – su pirmoke dukra Raminta, antrą kartą – su trečioku sūnumi Deividu.

Entuziastingai du kartus lenktyniavo ir Inga Ragauskienė, Albinas Pranskaitis su antroke  dukra Atėne ir ketvirtoke Vestina, su kuria ir tapo nugalėtojais.

Penktokų klasei atstovavo dvi šaunios šeimos: Mažeikų ir Petrošių. Rungtyse lyderiavo  Aušrinės Petrošiūtės šeima.

Ugnės, Vilmos ir Viktoro Krasnovų bei Vestinos Ragauskaitės, Ingos Ragauskienės ir Albino Pranskaičio šeimos – nugalėtojos atstovaus Juknaičių pagrindinei mokyklai rajoninėje pradinių klasių mokinių šeimų sporto šventėje. Šeimoms įteiktos padėkos ir diplomai.