Šeimų sporto šventė Šilutės Žibų pradinėje mokykloje

1 zibu_mokykla_seimu_sporto_sventeKovo 16-osios vakarą Šilutės Žibų pradinės mokyklos sporto salėje skambėjo muzika, aidėjo raginimai veržtis į priekį, plojimai… Čia vyko šeimų sporto šventė „Kartu mes galime viską“.

Šią bendruomenės šventę jau trečius metus rengia mokytojos Daiva Balčytienė, Rasa Jankauskienė, Daiva Šarlauskienė ir Alina Vasiliauskienė.

Sporto šventė – tai galimybė aktyviai ir linksmai praleisti vakarą šeimos ir draugų rate. Tokie pasibuvimai ne tik suartina, stiprina sveikatą ir bendravimą, bet ir teikia daug džiaugsmo, leidžia išbandyti savo jėgas atliekant įvairias estafetes.

Šventės atidaryme ir pertraukėlių metu gerą nuotaiką palaikė šiuolaikinių šokių kolektyvo „Salūnas“ šokėjai (vadovė Reminta Stoškuvienė) ir neformaliojo vaikų švietimo programos „Ritminė gimnastika“ būrelio nariai (vadovė Alina Urbonienė).

Sporto šventėje savo jėgas išbandė net 17 mūsų mokyklos mokinių šeimų komandų. Visos jos buvo šaunios, labai stengėsi, draugiškai rungtyniavo. Kartu visi patyrėme daug gerų emocijų.

Susumavus taškus paaiškėjo, kad 1-2 klasių grupėje nugalėjo pirmoko Antario Tamošaičio šeima, II vietą užėmė antroko Naglio Lukošiaus šeima, III vietą – antrokės Augustės Skvirbalaitės šeima.

3-4 klasių grupėje I vieta atiteko ketvirtoko Modesto Kuzo šeimai, II vieta – ketvirtokės Justės Vingytės šeimai, III vieta – trečiokės Emilijos Vaitkutės šeimai.

Visiems šventės dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, II ir III vietų laimėtojams – diplomai ir medaliai, o nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir diplomais.

Daugiau apie šią šventę galite sužinoti, pamatyti nuotraukas su akimirkomis iš šventės Žibų pradinės mokyklos svetainėje www.zibai.eu