Šeimų sporto šventėje – dideli ir maži

seimu sporto svente 0371Pamario pagrindinėje mokykloje vyko rajono pradinių klasių mokinių šeimų sporto šventė „Judame visi – dideli, maži”, kurią organizavo rajono pradinių klasių mokytojų metodininkų taryba.

Šventėje dalyvavo 20 šeimų iš Katyčių, Kintų, Pamario, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Švėkšnos „Saulės” gimnazijos, Žibų, Inkaklių, Žemaičių Naumiesčio, Grabupių ir Šylių pradinių mokyklų.

Visus pakiliai nuteikė Pamario pagrindinės mokyklos mokytojos Idilijos Klimaitės ir Šylių skyriaus mokytojos Virginijos Šiaudvytienės paruošti mažųjų šokėjų „Pasveikinimai”, Švietimo skyriaus atstovė Vida Nemanienė pasidžiaugė, kad šventėje dalyvauja neseimu sporto svente 0279 tik vaikai, bet ir tėveliai.

Šeimos buvo suskirstytos į dvi grupes, komandą sudarė tėtis, mama ir vaikas.

Komandos varžėsi penkiose rugtyse: rinko kamuoliukus, šokinėjo su maišais, parodė rankų miklumą, atidumą renkant dėlionę ir vikrumą atliekant kitas užduotis.

Kol komisija skaičiavo rezultatus, visi smagiai šoko linijinius šokius, kurių mokė Žibų pradinukų mokytoja Alina Urbonienė.

seimu sporto svente1-2 klasių grupėje I vietą laimėjo naumiestiškių Anetės, Ingos ir Dariaus Šakių šeima, II vietą – Pamario pagrindinės mokyklos Ado Piekaus, Mildos Timaitės ir Tomo Liepio šeima, III vietą – grabupiškiai Skaistė, Asta ir Tomas Maibaumai.

Tarp 3-4 klasių šeimų pirmieji buvo Žibų pradinės atstovų Deimantės, Vaidos ir Tomo Sūdžių šeima, antrieji – šyliškiai Ineta, Lina ir Mindaugas Balčiauskai, tretieji – Paulina, Vilma ir Raimondas Ubartai iš Pamario pagrindinės.

Renginys suteikė galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą, padėjo šeimoms labiau susidraugauti.