Sėkmingi Šilutės irkluotojų startai

irklavimas plungeje IMG 0057Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai su treneriais Bronislava Bartušiene ir Nedu Bartušiu puikiai startavo Lietuvos jaunimo ir jaunių pirmenybėse ir iš jų parsivežė ne vieną medalį.

Perspektyvus irkluotojas Tomas Šeršen ir toliau renka medalius, kurių praėjusį sezoną iškovojo net 20.

Šalies pirmenybės

Į pirmenybes susirinko daugiau kaip 300 sportininkų, nes jos buvo atviros – dalyvavo pajėgūs Lietuvos ir Rusijos atstovai. Šilutės komandą sudarė 9 irkluotojai.

Puikiai praėjusį sezoną startavęs T.Šeršen šiemet jau varžosi jaunimo bei suaugusiųjų grupėje. Tomas savo mėgstamoje sprinto 200 m distancijoje vienviete baidare finaliniame plaukime buvo penktas, 500 m nuotolyje – antras, o 1000 m distancijoje startavęs keturviečių baidarių rungtyje – trečias.

Kiti Šilutės sporto mokyklos irkluotojai iškopė į finalinius plaukimus, tačiau prizinių vietų neiškovojo. Vienviečių baidarių klasėje Rokas Domeikis 200 m nuotolyje jaunių grupėje buvo devintas. Nudžiugino jaunieji E.Andrulis su T.Čižausku, kurie pateko į 1000 m plaukimo finalą: nors buvo devinti, bet varžėsi su 3 metais vyresniais sportininkais.irklavimas plungeje IMG 0076

Atviros pirmenybės Plungėje

Irkluotojų varžybos Plungėje yra tradicinės ir labai populiarios. Čia renkasi daug pajėgių sportininkų iš Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Skuodo bei Šilutės. Varžytasi tik 200 m distancijoje, jėgas išbandė keturių amžiaus grupių irkluotojai.
Vyrų grupėje irkluodamas vienvietę baidarę T.Šeršen iškovojo III vietą.

Jaunių grupėje penktąsias vietas iškovojo R.Domeikis, irklavęs vienvietę baidarę ir dvivietę baidarę drauge su M.Mikloviu.
Jaunučių grupėje gerai sekėsi mūsų perspektyviems dvivietės baidarės irkluotojams E.Andruliui ir T.Čižauskui. Jie iškopė į finalą, o finale pasidabino bronzos medaliais.

Aistros virė vaikų grupėje, jų susirinko apie 40. Mūsiškiai įveikė atrankinius, pusfinalinius plaukimus ir pateko į finalus tiek vienviečių, tiek dviviečių klasėse.

Robertas Jankauskas, irklavęs vienvietę baidarę, vos kelias dešimtąsias sekundės pralaimėjo prizininkams ir buvo ketvirtas, o Lukas Mažonas – septintas.

Dviviečių baidarių klasėje finale kovojo 3 Šilutės sporto mokyklos ekipažai, o ant nugalėtojų pakylos užlipo Deividas Knoraitis su Deividu Šakaliu. Ketvirti buvo Nedas Andrijauskis su Tomu Jurkevičiumi, penkti – R.Jankauskas su L.Mažonu.

Merginų grupėje Ingrida Baužaitė buvo trečia.