Seniūno taurę stengėsi laimėti 9 tinklinio komandos

papludimio tinklinisKepinant saulei Šilutėje vyko paplūdimio tinklinio varžybos „Seniūno taurei“ laimėti. Dalyvavo 9 mišrios komandos, kurias sudarė po vieną moterį ir vyrą. Po atkaklių kovų pergalę išplėšė vienas iš jauniausių duetų – Dženeta Bagočiūtė ir Ernestas Maciukevičius.

Sužaidus visoms koman-doms  paaiškėjo, kurios 4 komandos tęs kovas tinklinio aikštelėje dėl seniūno taurės.

Vėliau paaiškėjo, kad dėl III vietos kovos Lino Gedvilos ir Ritos Skiudulienės duetas prieš Faustą Bagdonaitę ir Gytį Janušką. Rezultatu 2:0 laimėjo jaunesniųjų Faustos ir Gyčio komanda ir džiaugėsi III vietos medaliais.

Finale susitikusios Danguolės Černeckytės ir Gintaro Milkinto bei Dženetos Bagočiūtės ir Ernesto Maciukevičiaus komandos nenorėjo nusileisti varžovams. Jie kovojo iš paskutiniųjų, kova vyko dėl kiekvieno taško. Pergalė nusišypsojo jauniesiems Dženetai ir Ernestui, jie varžovus įveikė rezultatu 2:1 ir džiaugėsi I vietos medaliais bei Seniūno taure.

Paplūdimio tinklinio varžybose kovoti dėl Seniūno taurės sugalvojo Danguolė Černeckytė.  „Tiesiog pagalvojau, kad niekada niekas paplūdimio tinklinio varžybose nesivaržė dėl Seniūno taurės, taip ir kilo idėja, o seniūnija mielai sutiko paremti ir skirti prizus“, – sako turnyro organizatorė.

Turnyre pats seniūnas Raimondas Steponkus dalyvauti negalėjo, jam atstovavo pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. Jis pažadėjo, kad seniūnija ir kitąmet rems šią gražią idėją.