Senjorams surengtas chorinės muzikos koncertas

pagyvenusiu zmoniu diena 2Nuo 1991-ųjų minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena kasmet randa atgarsį ir Šilutėje.
Ir šiemet rajono senjorų laukė Kultūros ir pramogų centras, kur jiems surengtas nemokamas koncertas, juos sveikino rajono meras.
Statistikos duomenimis, Lietuvoje šiuo metu gyvena apie 700 tūkstančių vyresnių nei 60-ties metų žmonių. O tolesnės prognozės rodo, jog po pusšimčio metų tokių žmonių Europoje jau bus maždaug trečdalis.pagyvenusiu zmoniu diena1
Pastaruoju metu sparčiai daugėja ir 80-metį peržengusių senjorų.

Vyresni ir jaunesni senjorai trečiadienio pavakarę užplūdo Šilutės kultūros ir pramogų centrą (KPC), kur tądien koncertą jiems surengė Šilutės chorai „Pamario aidas” ir „Vox Libri” bei iš Klaipėdos atvykęs Žvejų kultūros rūmų senjorų choras „Alna”.
Būtent „Pamario aidas” šiemet ėmėsi iniciatyvos organizuoti tokį vietos senjorų susiėjimą, talkon pasitelkęs KPC darbuotojus.

Pasveikinti susirinkusiųjų atvykęs rajono meras Vytautas Laurinaitis dėkojo chorų vadovams ir sakė, kad Pagyvenusių žmonių dieną jaučiame kiekvienas, nes kiekvienas vyresnių žmonių turime namuose, su jais dirbame arba susitinkame gatvėje. Jis išreiškė viltį, kad jeigu dabartinė valdžia senjorus ir nelabai myli, dar vis negrąžina nusavintų pensijų, tai tą patiriamą neteisybę galbūt atitaisys bėgantis laikas.

Senjorams palinkėta sveikatos ir šeimų šilumos, sėkmės jų vaikams ir anūkams.