Senovinių automobilių paradas iš Klaipėdos atriedės į Šilutę

RR 2Trečiadienį, prieš vidudienį, į Šilutę atvažiuos senovinių automobilių karavanas.

Šią egzotišką kompaniją, išsiruošusią į kelionę per Lietuvą, mūsų mieste sutiks laikraščio „Šilutės naujienos“ redakcija.

Kviečiame visus miestelėnus ir kitus rajono gyventojus, besidominčius senovinėmis mašinomis, nuo 11.30 val. senojo Turgaus aikštėje apžiūrėti įspūdingąją kolekciją, pabendrauti su automobilių savininkais.

Šią senovinių automobilių parodą – paradą rengia Klaipėdoje susibūrusi senovinių automobilių asociacija „Seni kibirai“. 1Renginio dalyviai dar prieš „Jūros šventę“ senoviniais automobiliais keliaus po Lietuvą ir aplankys gražiausius mūsų šalies kampelius.

Parado startas bus liepos 24 dieną 9 valandą Klaipėdos teatro aikštėje. Paskui šių automobilių istorijos relikvijų paradas riedės per Lietuvą, sustodamas Šilutėje, Smalininkuose, Jurbarke, Vilkaviškyje, Kaune, Pakruojyje, Šiauliuose, Rapailiuose (Telšių r.). Liepos 27 d., šeštadienį, grįš į Klaipėdą, į čia įkurtą Jūros šventės karalystę, kur Atgimimo aikštėje vėl surengs senųjų automobilių parodą, vaikų piešinių konkursą, šauniausio, įdomiausio, seniausio, gražiausio, juokingiausio, drąsiausio ir kitokių nominacijų automobilių konkursą.

new2Liepos 24 dieną, trečiadienį, šilutiškiai turės galimybę ne tik paganyti akis į laiko patikrintas transporto priemones. Tie, kurie savo garaže laiko ne pirmą bei ne antrą dešimtmetį skaičiuojantį automobilį, turi galimybę tapti ne tik šio renginio žiūrovais, bet ir dalyviais. Visos kelionės metu prie vojažo galės prisijungti nauji parado dalyviai ir, kartu apsukę Lietuvą, vykti į baigiamąjį renginį Jūros šventėje.

Norintys prisijungti prie renginio kaip dalyviai, renginio organizatoriai ar rėmėjai, gali kreiptis telefonu 8 615 53535. Daugiau informacijos apie renginį ir galimybę jame dalyvauti – www.senikibirai.lt

Šiemet dešimtmetį švenčiančios „Šilutės naujienos“, kas mėnesį savo skaitytojus ir visus rajono masinkagyventojus pakviečiančios į įvairius renginius, tikisi, kad trečiadienio susitikimas su senovinius automobilius įsimylėjusiais asociacijos „Seni kibirai“ nariais suteiks visiems puikių įspūdžių.

Laukiame Jūsų liepos 24 dieną 11.30 val. Šilutės senojo Turgaus aikštėje!