Šiandien startuoja Šilutės gatvės krepšinio lygos pusfinaliai

gatves krepsinisBaigėsi pirmasis gatvės krepšinio lygos etapas, o jo pabaiga praėjusį ketvirtadienį buvo išties įspūdinga!

Abejos rungtynės buvo žaidžiamos išties ekstremaliomis sąlygomis. Lietus ir stiprūs vėjo gūsiai pasitiko jau nuo pat pirmųjų minučių! Bet tai tik pridėjo skanaus prieskonio prie išties įtemptų ir intriguojančių rungtynių.

Pirmose rungtynėse susitiko „Gluosnis“ ir „Stubriai“ komandos. „Gluosnis“ buvo dar neiškovoję nei vienos pergalės, o „Stubriai“ siekė įsitvirtinti turnyrinės lentelės trečioje vietoje. Ir po pirmo kėlinio atrodė, kad jiems (Stubriams) niekas nesutrukdys to tikslo pasiekti.

Tačiau tuomet savo žodį tarė lygos tritaškių rekordininkas Žygimantas Vaitkus, jis ir vėl tolimomis „Bombomis“ subombardavo „Stubrių“ komandos krepšį ir likus žaisti mažiau nei minutei išlygino rezultatą, o paskutinę sekundę Ovidijus Kulėšius pelnė du taškus su pražanga, realizavo dar ir baudos metimą, kas lėmė pergalę trimis taškais. O šio skirtumo užteko, kad „Gluonsnis“ pakiltų į trečią vietą, taip aplenkdami „Stubrių“ komandą!

Antros rungtynės buvo vadinamos savaitės rungtynėmis, nes susitiko dvi lygos lyderės. Tačiau vargu ar kas tikėjosi, kad po tokių pirmų vakaro rungtynių dar gali kas nustebinti. Bet atsakysime jums – TAIP, nustebino ir dar kaip! Įvyko tai ko mažai kas tikėjosi.

Nuo rungtynių pradžios užvirė nuožmi ekstremalaus krepšinio kova tarp „Germanika“ ir „Alkani Vilkai“ komandų!

Pirmoji rungtynių pusė palankesnė buvo pralaimėjimo skonio dar nepatyrusiai „Vilkų“ komandai, kuri išsiveržė į priekį 5 taškais.

Tačiau kaip ir praėjusio antradienio rungtynėse taip ir ketvirtadienį lyderio vaidmens ėmėsi Laurynas Žitkus! O jo fantastinis tritaškis su rungtynių paskutiniąja šimtąja sekundė lėmė tai, kad „Germanika“ leido visad „Alkaniems“ pajusti pralaimėjimo kartėlį ir lygoje neliko nepralaimėjusių ir nelaimėjusių komandų. Tačiau „Germanika“ su tiek pat pergalių kiek ir „Alkani Vilkai“ turnyrinėje lentelėje liko antri, nes sprendžiant tarpusavio rungtynių santykį buvo lygu, bet daugiau taškų pirmose rungtynėse buvo pelnę „Alkani Vilkai“.

Tad pusfinaliuose, kuriuose bus žaidžiama iki dviejų pergalių susitiks „Germanika“ su „Gluosnis“ ir „Stubriai“ su „Alkani Vilkai“.

Pusfinaliai startuos jau antradienį (Liepos 19 d.) 19.30 val. ir 20.45 val. Šilutės Meno mokyklos „TimeTeam“ aikštelėje.