Šiaulių bankas jubiliejui skirtas lėšas padovanojo seneliams

SIAULIU TRLPraėjusį savaitgalį du didžiulius skaitmeninius televizorius Šilutės senelių globos namų ir Macikų socialinės globos namų gyventojams padovanojo Šiaulių bankas, kuris vasario mėnesį minėjo 20 metų veiklos sukaktį.

Televizorius į minėtas įstaigas atgabeno Šiaulių banko Šilutės filialo direktorė Gražina Treigienė ir rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

Šiaulių bankas, kurio istorija rašoma jau du dešimtmečius, savo veiklą pradėjo 1992 m. vasario 4 d. Tuomet įregistruotas banko įstatinis kapitalas siekė 160 tūkst. litų (16 mln. rublių). Praėjus dviem dešimtmečiams, šiandien Šiaulių bankas yra šeštas pagal dydį bankas Lietuvoje, jo kapitalas siekia 300 mln. litų, o turtas viršija 2,7 mlrd. litų.

Smulkiojo ir vidutinio verslo partneriu tituluojamo Šiaulių banko veikloje 20 metų – ne tik brandi sukaktis, bet ir teigiamų pokyčių bei plėtros metas. Per pastarąjį dvidešimtmetį Lietuvos ekonomika ir finansų sektorius ne kartą patyrė sukrėtimų, tačiau Šiaulių banką tai ne tik užgrūdino, bet ir davė stimulą keistis, ieškant naujų sprendimų verslo vystymui, įsitvirtinimui rinkoje.

Šiaulių banko valdybos pirmininko Algirdo Butkaus pranešime rašoma, kad neeilinio veiklos jubiliejaus proga Šiaulių bankas savo dėmesį bei pagalbą skiria tiems, kam labiausiai jos reikia. „Dažnai girdime apie gerumo akcijas kūdikių namams, ligoniams, paramą neįgaliesiems, kiek rečiau prisimenami nuoširdaus dėmesio ir artimo šilumos pasiilgę seneliai. Todėl šiemet banko šventei suplanuotas išlaidas nusprendėme skirti būtent šiems garbingo amžiaus sulaukusiems žmonėms senelių globos namuose“, – teigia A.Butkus.

Pasak jo, trim dešimtims visos šalies senelių globos namų, kuriuose gyvena ir daug vienišų, senų bei ligotų žmonių, bus padovanoti nauji modernūs skaitmeniniai televizoriai. Kaip žinia, pagal Europos Sąjungos reikalavimus, 2012 metais analoginę antžeminę televiziją Lietuvoje turi visiškai pakeisti skaitmeninė televizija. Todėl Šiaulių bankas nori pasirūpinti, kad senjorų dienos senelių namuose nebūtų nuobodžios ir jas praskaidrinti ryškiomis eterio spalvomis bei maloniu bendravimu prie televizoriaus.

Gautu televizoriumi ypač džiaugėsi Šilutės senelių globos namų direktorė Danutė Valodskienė. Ji sakė, kad šis televizorius labiausiai tiks salėje prie virtuvės. Tai mėgstamiausia senukų vieta ir jie čia sueina kartu pažiūrėti įvairius pramoginius konkursus, per televiziją transliuojamas mišias ir kitas laidas.