„Sielos paguodos“ nariai jau imasi darbo labdaros krautuvėje

„Šilutės naujienų“ 45-ame laikraščio numeryje informavome, kad ilgaamžės labdaros krautuvės darbuotojos – moterys katalikės palieka šią veiklą. Bet krautuvės veikla nenutrūks. Nuo birželio 23 d. po ilgos pertraukos labdaros krautuvėlė vėl veikia.

V. Ašmontienė (viduryje) jau atveria labdaros krautuvės duris.

Trys klubo „Sielos paguoda“ narės laukia visų, norinčių čia atnešti pačių nebenaudojamus daiktus ir drabužius, ir tų, kuriems jų labai stinga.

Labdaros krautuvė įsikūrusi Liepų gatvėje 16, pandemijos laikotarpiu savo veiklą buvo užšaldžiusi. Pasak Socialinės paramos skyriaus vedėjo Alvido Šimelionio, net kai krautuvė neveikė žmonės vis tiek daiktus nešė, skambino ir ieškojo kam juos galėtų atiduoti. „Pamariškiai norintys paaukoti prie uždarytų krautuvės durų sukraudavo maišus su drabužiais“, – pasakojo A. Šimelionis.

Nuo šio trečiadienio „Sielos paguodos“ klubo pirmininkė Vida Ašmontienė kartu su savo kolegėmis Laimute ir Edita atveria labdaros krautuvės duris.

„Planuojame ir atsinaujinti. Pirmas darbas – atnaujinti „Labdaros krautuvės“ iškabą“, – sakė V. Ašmontienė.

„Sielos paguodos“ klubo pirmininkė džiaugiasi, kad gali atverti labdaros krautuvės duris po sunkiausio pandemijos laikotarpio.

„Pats gyvenimas mane atvedė į klubo veiklą, o dabar ir čia. Mano toks gyvenimo būdas – padėti žmonėms. Smagu, kad galiu savo pagalbą suteikti tiems, kam jos reikia“, – sakė V. Ašmontienė.
Krautuvėlė dirbs trečiadieniais ir penktadieniais nuo 10 val. iki 13 valandos.

„Trečiadienį iš visų rajono miestelių žmonės suvažiuoja apsipirkti turguje, tad puiki proga ir užsukti į labdaros krautuvę, palikti dar tinkamus naudojimui drabužius ar jų pasiimti“, – sakė socialinės paramos skyriaus vedėjas.

Korespondentė, interneto svetainės administratorė.