Šilališkių renginyje „Žalias jaunimo vakaras“ dalyvavo ir šilutiškiai

 

zaliassLapkričio 8 dieną Šilalės atvirame jaunimo centre „Pulsas“ surengtas vakaras jaunimui, kuriame jie buvo pakviesti susipažinti su Šilalės rajone veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų veikla. Renginyje aktyviai dalyvavo ir šilutiškiai.

Vakaro rengėjai pirmiausia nustebino netradiciniu požiūriu į bilietus, mat pastarųjų nebuvo, o vietoj jų jauni žmonės buvo prašomi atsivesti po tris „žalius veidus“, t.y. mažai žinančius apie jaunimo organizacijų veiklą.

zaliasssTaip siekta į renginį pritraukti kuo daugiau žmonių ir paskatinti juos domėtis jaunimo reikalais. Renginyje dalyvavo ne tik jaunimas iš Šilalės, bet ir iš kaimyninių rajonų – Tauragės ir Šilutės.

Į renginį susirinko net 13 Šilalės rajono jaunimo organizacijų. Iš Šilutės atvyko net penkių organizacijų atstovai: Rajono mokinių tarybos pirmininkė Saulė Drakšaitė, Šilutės šaulių 8-osios kuopos būrio vadas Rolandas Gudaitis, Jaunimo organizacijos DARBAS Šilutės skyriaus atsakingoji sekretorė Vilma Norkutė, Juknaičių klubo atstovas Vytautas Barkauskas, Jaunimo asociacijos pirmininkė Lijana Jagintavičienė,jos pavaduotojas Ričardas Čaikys bei valdybos narys Andrius Jurkus, asociacijos nariai Emilija Toleikytė bei Ričardas Stonkus. Drauge į renginį vyko ir Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.

S.Drakšaitė ir V. Norkutė džiaugėsi galimybe sudalyvauti kito rajono jaunimo organizacijų renginyje – susitikime. „Pasisemta patirties. Buvo tikrai smagu”, – sakė merginos.

zali9asssA.Jurkus neabejoja, kad visuomet gera susipažinti su naujais žmonėmis, pamatyti, kuom gyvena kitų rajono organizacijos.

„Manau, kad panašaus renginuko reikia ir Šilutėje. Jo metu jauni žmonės sužinotų daugiau vieni apie kitus, pristatytų savo organizacijas. Neabejoju, kad jį komanda sutiks organizuoti”, – kalbėjo L.Jagintavičienė. Jai pritarė R.Čaikys. Jam taip pat buvo smagu žiūrėti, kaip šauniai ir vieningai dirba Šilalės jaunimo organizacijos.

„Tikiuosi, kad pavyks ir mums išjudinti Šilutės jaunimą”, – tęsė Ričardas.