Šilumos siurbliai – gyvenimui, kuris gali būti paprastesnis

Kieto kuro katilai, kurie skirti ne tik būsto apšildymui, tačiau ir vandens pašildymui – vis dažniau vadinami atgyvena, kuri nesaugi, nefunkcionali, galiausiai, jos priežiūrai reikia kur kas daugiau laiko.

siurbliai

O juk šiuolaikinis žmogus stengiasi gyventi taip, kad viskas būtų paprasčiau. Puikia alternatyva tampa šilumos siurbliai, kurių kaina vis labiau mažėja, o tai ir paskatina plačiau pasidomėti sistemomis, kurios jau daugeliui žmonių palengvino gyvenimą.

Šilumos siurblio oras-vanduo veikimo principas
Kadangi šiuo metu dažniausiai perkami šilumos siurbliai oras-vanduo – būtent jų veikimo principą ir aptarsime. Šios sistemos principas yra šilumos perdavimas iš vienos aplinkos į kitą. Sistema veikia naudojama kompresorių, šaldymo grandinę. Šiuo atveju šiluma yra perduodama iš aplinkos į vandenį, kuris vėliau, per tam tikrus prietaisus – suteikia patalpoms daugiau šilumos.

Veikimo principas gana panašus į šaldytuvo, tačiau, šiuo atveju, reikalingas ne šaldymas, tačiau šildymas.

Tinkamo galingumo pasirinkimas

Kad ir kokio tipo siurbliai bus pasirenkami – svarbiausia, kad jie būtų užtektinai galingi. Tik tokiu atveju patalpos bus aptarnautos, o žmogaus poreikiai – patenkinti. Tiesa, kartais bandydami sutaupyti žmonės perka mažesnio galingumo siurblius nei kad reikia pagal erdves. Kas nutinka tokiu atveju?

Sistemos pradeda dirbti našiau, kad patalpose būtų tiek šilumos, kiek reikia. Dirbdamos našiau jos naudoja ir daugiau energijos, tad ekologijos aspektai tampa nebeaktualūs. Galiausiai, nuo intensyvaus darbo – įranga net ir genda, tarnauja trumpiau, tad tenka kreiptis į meistrus, kurie gedimus šalina.

Štai todėl verta įrangos pasirinkimą palikti specialistams. Jie padės rasti optimalų variantą, kuris labiausiai tinkamas Jūsų namuose.

Sistemos įrengimo niuansai
Ne tik šilumos siurblių pasirinkimą, tačiau taip pat ir įrengimą siūlome palikti specialistams, kurie  ne tik puikiai išmano visą darbų atlikimo specifiką, tačiau taip pat ir turi įrangą, sistemas be kurių siurblio montavimas truktų kur kas ilgiau ir patys darbai gali būti atliekami ne taip kokybiškai kaip kad reikia.

O investuoti į kokybę nuo A iki Ž – verta. Ir būtina. Tad tiek pasirinkimas, tiek montavimas turi būti paliekamas specialistams.