„Šilutė“ atsirevanšavo „Rasams“, o prieš „Vytį“ neatsilaikė

krepsinis vaitkus ignasSavaitgalį Šilutės krepšininkai sužaidė dvejas rungtynes. Namuose jie įveikė Raseinių „Rasų“ komandą rezultatu 109:89, o išvykoje Šakiuose sekėsi ne taip gerai – teko pripažinti pralaimėjimą prieš „Vytį“ rezultatu 101:74.

Atsirevanšavo „Rasams“

„Šilutės“ ir Rasų“ rungtynių pirmajame kėlinyje pranašesni buvo šilutiškiai, jiems į varžovų krepšį pavyko sumesti 22 taškus, tuo tarpu varžovai pelnė tik 12.

Antrąjį kėlinį komandos sužaidė vienodai – abi pelnė po 30 taškų, bet mūsiškiai vis dar turėjo 10 taškų pranašumą.

Trečiasis kėlinys geriau sekėsi raseiniškiams, bet ketvirtąjį kėlinį šilutiškiai sužaidė užtikrintai. Ignas Vaitkus surinko net 8 taškus ir inicijavo spurtą 15:2, po kurio mūsiškiams pavyko atitrūkti bei susikrauti pergalingą pranašumą. Po finalinės sirenos švieslentė rodė mūsiškių pergalę rezultatu 109:89.

„Šilutę“ į priekį vedęs I.Vaitkus per 31 minutę iš viso pelnė 29 taškus, atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Komandos draugas Aurelijus Pukelis pridėjo 21 tašką, Deividas Kumelis sumetė 18 taškų bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Edvino Alunderio sąskaitoje – 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Vytis“ įrodė savo pranašumą

Šakiuose vykęs „Šilutės“ susitikimas su „Vyčio“ krepšininkais – jau antroji šių komandų dvikova. Pirmą kartą „Šilutė“ nusileido krepsinis thomasvaržovams vos 1 tašku, bet ir šiame mače teko pripažinti Šakių krepšininkų pranašumą.

Pirmoji rungtynių kova buvo apylygė, mūsiškiai net buvo perėmę iniciatyvą į savo rankas, bet netrukus „Vytis“ viską pakreipė sau naudinga linkme 31:21.

„Šilutei“ dar buvo pavykę priartėti prie varžovų 38:34, bet po ilgosios pertraukos šakiečiai atsiplėšė svariu skirtumu – 70:54. O per paskutinį ketvirtį „Vytis“ įrodė savo pranašumą – 101:74.

Šakiuose „Šilutei“ daugiausiai – 23 taškus – pelnė Ulyssesas Thomasas, I.Vaitkus pridėjo 16 taškų, Aurelijus Pukelis – 14 bei atkovojo 7 kamuolius.

Artimiausios rungtynės namuose vyks gruodžio 19 dieną, čia sulauksime svečių iš Marijampolės. O penktadienį šilutiškiai kovos išvykoje su Joniškio „Delikatesu“.