„Šilutė“ atsisveikino su trim žaidėjais ir sulaukė naujoko

naujokas„Šilutės“ ekipa pasiekė tokį lygį, kad pergalių dabar turi mažiau nei pralaimėjimų (10/11). Kai jau atrodė, kad komanda grįžo į savo vėžes, ir vėl patyrė du pralaimėjimus iš eilės. Prieš savaitę namuose mūsiškiai nusileido svečiams iš Šakių 71:83, o kitą dieną išvykę į Marijampolę susitiko su „Sūduva-Mantinga“, ir varžovai mūsiškius palaužė 114:109.

„Šilutės“ komandoje – naujokas, 25 metų atakų organizatorius Byronas Sanfordas (Byron Christopher Sanford) iš Kentukio (JAV). Šis krepšininkas praėjusį sezoną žaidė trečiosios Vokietijos lygos „BBC Coburg“ komandoje, kurioje vidutiniškai per 24 minutes rinko po 11,6 taško, 4,8 atkovoto kamuolio ir 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Taip pat „Šilutės“ komanda atsisveikino su Andriumi Globiu, Žygimantu Sirvydu ir amerikiečiu Jamillu Powellu.
Pergalę išsivežė „Vytis“

Penktadienį „Šilutė“ namuose susitiko su Šakių „Vyčiu“. Šių komandų susitikimas tikrai nebuvo iš lengvųjų, abi ėjo koja kojon, o ir tokias rungtynes stebėti buvo vienas malonumas. Po 2 kėlinių svečiai pirmavo 32:36.

Sugrįžus į aikštelę Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ trečiąjį kėlinį sužaidė rezultatyviau 21:18, ir skirtumas tapo minimalus – „Vytis“ pirmavo 53:54. Bet lemiamą ketvirtį svečiai sužaidė galingiau ir užtikrintai laimėjo 29:18. Tad švieslentė rungtynių pabaigoje konstatavo „Vyčio“ pergalę 83:71.

Mūsų komandoje vėl labiausiai pasižymėjo Evaldas Džiaugys: pelnė 18 taškų (6/14 dvit., 1/2 trit., 3/7 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius. Komandoje taip pat debiutavo naujasis įžaidėjas Byronas Sanfordas. Jis per 26 minutes įmetė 6 taškus (3/12 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius.

Pagerino savo rekordus

Šeštadienį „Šilutė“ žaidė Marijampolėje prieš „Sūduvą-Mantingą“. Rungtynės buvo labai rezultatyvios. Du pirmuosius kėlinius laimėjo šeimininkai, ir į ilgąją pertrauką marijampoliečiai patraukė pirmaudami 59:44.

Antroje susitikimo dalyje mūsiškiai ėmė vytis varžovus, o IV kėlinio pradžioje rezultatas sušvelnėjo iki 6 taškų (85:91). Bet netrukus sūduviškiai atsibudo, pradėjo sėkmingai gintis ir pergalės nebepaleido iš rankų. Po finalinės sirenos švieslentė rodė įspūdingus skaičius 114:109, marijampoliečių naudai.

Abi komandos, bendrai sumetusios 223 taškus, pagerino savo rezultatyvumo rekordus. Šilutiškių didžiausias taškų skaičius iki šiol siekė 98, o marijampoliečių 95. Dar daugiau, tai – rezultatyviausios šio sezono rungtynės NKL čempionate.

Išvykoje labiausiai pasižymėjo Mantas Šerkšnas: pelnė 32 taškus (4/6 dvit., 6/9 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų. Tik antrąsias rungtynes žaidęs B. Sanfordas „Šilutės“ komandoje pagal rezultatyvumą jau antras: pelnė 23 taškus (7/17 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius. Kapitonas Evaldas Džiaugys pelnė 20 taškų (8 atk. kam.), Jeffery Perkinsas – 14 (5 atk. kam.), Andrius Gaidys -12 (10 rez. perd.).